Uczennice i kursantki MAKE UP STAR na praktykach w Telewizji

Dbamy o to, aby osoby uczące się w MAKE UP STAR zdobywały doświadczenie jeszcze podczas nauki w naszej szkole. Po praktykach w Polsat Cafe przyszedł czas na Telewizję! Nasze uczennice i kursantki mają okazję zobaczyć jak wyglądają kulisy pracy w Telewizji.

Fotograf Magdalena Sobieska dołączyła do MAKE UP STAR

Z radością informujemy, że do kadry MAKE UP STAR dołączyła fotograf Magdalena Sobieska.

Pierwszy polski serial na Netflix z charakteryzacją Ewy Kowalewskiej!

30 listopada odbyła się premiera 1983 - pierwszego polskiego serialu na platformie Netflix, do którego cxharakteryzację wykonała nasza instruktorka Ewa Kowalewska.

Zniżka dla uczniów i kursantów na kosmetyki AFFECT

Cieszymy się, że kolejna uznana marka nawiązała z nami współpracę. Od teraz uczniowie i kursanci MAKE UP STAR, a także nasi absolwenci mogą skorzystać z 10% zniżki na zakup kosmetyków marki AFFECT, w sklepie internetowym marki.

Ruszyły zapisy do szkoły rocznej semestru zimowego 2019/2020

W październiku wystartowała rekrutacja na semestr rocznej szkoły MAKE UP STAR. Kandydaci mogą zapisać się wizaż i charakteryzację lub  wizaż i stylizację.

Brak miejsc na weekendowy Zawodowy kurs wizażu do końca 2018 roku

Informujemy, że wszystkie miejsca na weekendowych edycjach Zawodowego kursu wizażu, aż do końca roku zostały wyczerpane. Obecnie prowadzimy zapisy na rok 2019. Jednocześnie pragniemy poinformować, że są wolne miejsca na Zawodowy kurs wizażu w trybie dziennym.

Nowości w MAKE UP STAR

Od niedawna wszyscy odwiedzający szkołę MAKE UP STAR, mogą zobaczyć napis, który udekorował jedną ze ścian.

Zakupy ze zniżką w Inglot Pro Studio

Zapraszamy do zakupów w Inglot Pro Studio, przy ul. Kopernika 5. Od 10 września br. to właśnie w tym miejscu będziecie mogli korzystać ze zniżek.

Zajęcia w Szkole MAKE UP STAR już we wrześniu

Ostatnie wakacyjne chwile dzielą nas od zajęć w Szkole MAKE UP STAR! We wrześniu korytarze zapełnią się mnóstwem osób, które łączy wspólna pasja - do wizażu, charakteryzacji i stylizacji.

Pierwsze warsztaty z Karoliną Zientek za nami

W ubiegły poniedziałek Karolina Zientek poprowadziła w MAKE UP STAR autorskie warsztaty "Trójwymiar w makijażu"