„Ucz się do woli”

Szkołę MAKE UP STAR wyróżnia jakość kształcenia – swoim słuchaczom zapewniamy jak najlepsze warunki i możliwości zdobywania nowych umiejętności również poza godzinami kursu oraz zajęć.

Na słuchaczy oraz absolwentów Zawodowego kursu wizażu z modelkami i Kursu wizażu 5 dni czekają dodatkowe, darmowe zajęcia „Ucz się do woli", prowadzone przez instruktorów uczących w MAKE UP STAR. Osoby biorące udział w zajęciach mają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone sale wraz z niezbędnymi kosmetykami do wizażu. W trakcie zajęć „Ucz się do woli" każdy uczestnik może wybrać dowolny temat do ćwiczeń.

Na zajęciach pracuje się w parach –  prosimy o przyjście z modelką lub z koleżanką z klasy/kursu.

Aby zapisać się na darmowe zajęcia „Ucz się do woli", należy przesłać zgłoszenie na wybrany termin na adres: sekretariat@szkolawizazu.pl.  Zajęcia odbywają się w wybrane środy lub piątki, w godzinach 9.30-13.30.

Każdy absolwent Akademii rocznej, Szkoły dwuletniej, Zawodowego kursu wizażu z modelkami oraz Kursu wizażu 5 dni może wziąć udział w dwóch terminach zajęć, w okresie do pół roku po ukończeniu nauki (wyłączając miesiące wakacyjne lipiec-sierpień).

Zajęcia dodatkowe "Ucz się do woli" Terminy

środa, piątek lub sobota