„Ucz się do woli”

Szkołę MAKE UP STAR wyróżnia jakość kształcenia – swoim Uczniom i Kursantom zapewniamy jak najlepsze warunki i możliwości zdobywania nowych umiejętności również poza godzinami kursu oraz zajęć szkolnych.

Na słuchaczy każdego kierunku szkoły oraz absolwentów Zawodowego kursu wizażu czekają dodatkowe, darmowe zajęcia „Ucz się do woli", prowadzone przez wizażystki uczące w Szkole MAKE UP STAR. Osoby biorące udział w zajęciach mają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone sale wraz z niezbędnymi kosmetykami do wizażu. W trakcie zajęć „Ucz się do woli", każdy uczestnik może wybrać dowolny temat do ćwiczeń.

Na zajęciach pracuje się w parach –  prosimy o przyjście z modelką lub z koleżanką z klasy/kursu.

Aby zapisać się na darmowe zajęcia „Ucz się do woli", należy przesłać zgłoszenie na wybrany termin na adres: sekretariat@szkolawizazu.plZajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 12.00-16.00.

Każdy absolwent Zawodowego kursu wizażu może wziąć udział w dwóch terminach zajęć.