„Ucz się do woli”

Szkołę MAKE UP STAR wyróżnia jakość kształcenia – najważniejsze jest dla nas, by Uczniowie mieli jak najlepsze warunki
i możliwości zdobywania nowych umiejętności.

Na słuchaczy każdego kierunku czekają darmowe zajęcia „Ucz się do woli", prowadzone przez wizażystki uczące w MUS. Uczniowie mają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone sale wraz ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do wizażu. W każdym tygodniu Studenci mogą ćwiczyć wybrane przez siebie zagadnienia, zasięgać porad specjalistów i rozwiewać wszelkie wątpliwości co do swoich umiejętności w sztuce wizażu.

W zajęciach mogą brać udział również absolwenci Zawodowego kursu wizażu. W celu zapisu prosimy o przesyłanie zgłoszenia na wybrany termin zajęć drogą mailową na adres: sekretaria@szkolawizazu.pl. Każdy absolwent kursu może wziąć udział w dwóch terminach zajęć. Zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 12.00-16.00.

Zapraszamy do wspólnej przygody z wizażem - również po godzinach. Ucz się do woli, bez dodatkowych opłat!