Akademia Intense Półroczna

Akademia Intense to intensywny program nauczania, który skupia się na trzech głównych kierunkach: wizaż, wizaż-stylizacja oraz wizaż-charakteryzacja. Trwająca pół roku nauka oferuje uczestnikom możliwość zgłębienia tajników z branży beauty poprzez weekendowe zjazdy, które odbywają się regularnie, co tydzień.

Podczas intensywnych zajęć, uczestnicy są prowadzeni od podstawowych technik aż po zaawansowane umiejętności, niezbędne do rozpoczęcia kariery w branży beauty. Dzięki praktycznemu podejściu oraz profesjonalnej kadrze instruktorskiej, studenci mają okazję zdobyć kompleksową wiedzę i umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w tej dziedzinie.

W ramach Szkoły MAKE UP STAR oferujemy również naukę na Rocznej Akademii, w której, w przeciwieństwie do Akademii Intense, zjazdy odbywają się co drugi weekend.