O nas

Dlaczego MAKE UP STAR?

Policealna Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR
Jako jedna z nielicznych, jest wpisana do ewidencji szkół artystycznych w Ministerstwie Kultury Dziedzictwa Narodowego oraz niepublicznych szkół i placówek m.st. Warszawy. To wielkie wyróżnienie i zobowiązanie.
BEZPŁATNE zajęcia ,,Ucz się do woli"
Przygotowaliśmy dla Was specjalne zajęcia „Ucz się do woli", na których każdy ma możliwość dodatkowo i nieodpłatnie szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów.
Wyjątkowa artystyczna przestrzeń
O tym, że w MAKE UP STAR kształcimy artystów nie trudno się przekonać! Już po przekroczeniu progu, macie okazję przenieść się do świata pełnego pasji, piękna i koloru. Szkoła posiada na 500 m2 powierzchni 6 profesjonalnie wyposażonych pracowni. Wszystkie są klimatyzowane, z ogromną ilością dziennego światła. Przygotowaliśmy dla Was pokój socjalny, automat z napojami oraz słodyczami. Zapraszamy na wirtualny spacer po szkole. 

Prawdziwa pasja
MAKE UP STAR istnieje na rynku od 2006 roku i jest największą szkołą wizażu w Polsce. Założycielką jest Beata Dróżdż, miłośniczka piękna i sztuki. Przez wiele lat pracowała dla marki Chanel. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie oraz wielka pasja, zaowocowały stworzeniem prestiżowej szkoły dla wizażystów i charakteryzatorów.
Najlepsza kadra
Nasi nauczyciele to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracują w Polsce i za granicą na planach filmowych, w teatrach, przy sesjach zdjęciowych. Wykonują makijaże na okładki popularnych czasopism, malują znane i lubiane gwiazdy.
Zajęcia prowadzone przez różnych nauczycieli
To sprawdzona metoda, z powodzeniem stosowana w większości renomowanych szkół w Europie zachodniej i USA. Poznacie więcej technik i trików makijażowych, różnorodny warsztat pracy profesjonalistów.
Autorski program nauczania
Wieloletnie doświadczenia oraz ciągły i nieustajacy rozwój kadry instruktorskiej, pozwolił na stworzenie unikatowego pragramu nauczania, dostosowanego do aktualnych potrzeb rynku pracy. 
Zestaw profesjonalnych pędzli Hakuro
Otrzymujecie na własność zestaw pędzli Hakuro o wartości 400 zł.
Praca na znanych markach kosmetycznych 
Pracujemy na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-Up Atelier Paris, Kryolan, NYX, IBRA, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, ColourPop, Zoeva, Urban Decey, Too Faced, Juvia's Place, Skin Illustrator FX, W.M. CREATIONS, INC., EUROPEAN BODY ART, GLYNN McKAY, Face To Face by MAKE-UP INTERNATIONAL, Ripper FX, Mouldlife.
Materiały szkoleniowe i gadżety na powitanie 
Przygotowaliśmy dla Was pakiety startowe, w którym znajdzie m.in. pędzle Hakuro, tubę do przechowywania pędzli, gąbeczkę do podkładu, skrypt szkoleniowy, paletkę do aplikacji kosmetyków, płócienną torbę, peniuarek. 
Biblioteka szkolna
Zapawniamy Wam dostęp do wartościowych publikacji z zakresu wizażu, historii mody, stylizacji oraz charakteryzacji. Pięknie wydane albumy, magazyny i książki inspirują i zachęcają do zapoznania się ze światowymi trendami.
Studio fotograficzne - sesje zdjęciowe
Posiadamy własne studio fotograficzne. Zdjęcia do portfolio wykonuje zawodowy fotograf, specjalizujący się w sesjach modowych i beauty.
Praktyki
Możecie brać udział w praktykach organizowanych przez szkołę. Uczestnicząc w różnych, inspirujących projektach, zdobędziecie doswiadczenie i ciekawe kontakty. 
Szkolenia marek kosmetycznych 
Organizujemy dla Was szkolenia produktowe marek kosmetycznych, m.in. MAC, KRYOLAN, MALU WILZ i innych. Przygotowaliśmy pakiety zniżek na kosmetyki prestiżowych firm m.in.: Inglot, MAC, Kryolan i innych. 
Rabaty na szkolenia
Otrzymujecie 20% zniżki na kursy i warsztaty organizowane w MAKE UP STAR. 
Wyjątkowa lokalizacja
MAKE UP STAR ma swoją siedzibę w wyjątkowej dzielnicy, którą pokochali artyści. Urok Pragi Północ dostrzegł m.in. Business Insider, który w 2017 uplasował ją na czwartym miejscu w rankingu najlepszych dzielnic Europy. W pobliżu szkoły znajduję się Centrum Praskie Koneser - miejsce pełne pozytywnych wibracji i otwartości, w którym cyklicznie odbywają się koncerty, festiwale, wystawy, spektakle teatralne i filmowe. 
Fotografia - ze strony internetowej Centrum Praskiego Koneser
Przyjazne otoczenie
Mieścimy się w budynku Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie. Na miejscu bistro czynne 7 dni w tygodniu, liczne automaty z kawą i przekąskami, basen, siłownia, punkt ksero. Naprzeciwko szkoły znajduję się sklep spożywczy czynny 7 dni w tygodniu. Teren wokół szkoły nie jest objęty strefą płatnego parkowania. Można skorzystać również z parkingu Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w cenie 3 do 5 zł za dzień.
Noclegi
Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w Akademiku Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych, w bardzo atrakcyjnej cenie. Akademik mieści się w tym samym kompleksie budynków, w którym swoją siedzibę ma szkoła MAKE UP STAR.
kontakt: Pani Irmina Fijałkowska - tel. 22 590-08-77
e-mail: akademik@mans.org.pl

Modelki na pokazy i sesje w MAKE UP STAR
W trakcie nauki zapewniamy dostęp do grupy na Facebooku, która jest pomocna w znalezieniu modelki m.in. na sesje zdjęciowe.
Sekretariat czynny 6 dni w tygodniu
Jesteśmy do Waszej dyspozycji 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Możecie dzwonić, pisać maile lub osobiście załatwić wszelkie sprawy. Każdy Słuchacz Akademii rocznej oraz Szkoły dwuletniej ma dostęp do aplikacji e-Dziennik

Zaświadczenia do instytucji
Jeśli uczycie się w Akademii lub Dwuletniej szkole artystycznej - otrzymacie zaświadczenia  do różnych instytucji (ZUS, KRUS, WKU, MOPS i innych) – potwierdzające status Ucznia lub Słuchacza. Na podstawie zaświadczeń możecie ubiegać się o świadczenia pieniężne, renty rodzinne, różnego rodzaju zasiłki.
Refundacja kosztów nauki
Zapytajcie w dziale szkoleń Urzędu Pracy o możliwość refundacji nauki w MAKE UP STAR.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved