O nas

Dlaczego MAKE UP STAR?

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, jako jedna z nielicznych, jest wpisana do ewidencji szkół artystycznych w Ministerstwie Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz niepublicznych szkół i placówek m.st. Warszawy. To wielkie wyróżnienie i zobowiązanie.
Jedyne w Polsce BEZPŁATNE zajęcia ,,Ucz się do woli"
Jako jedyni w Polsce, przygotowaliśmy dla naszych uczniów i osób uczestniczących w kursach wizażu specjalne zajęcia „Ucz się do woli", na których każdy ma możliwość dodatkowo, nieodpłatnie szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów.
Wyjątkowa artystyczna przestrzeń
O tym, że w MAKE UP STAR kształcimy artystów nie trudno się przekonać! Już po przekroczeniu progu, macie okazję przenieść się do innego świata - świata pełnego pasji, piękna i koloru. Słuchacze MAKE UP STAR uczą się w komfortowych warunkach. Szkoła posiada aż 500 m2 powierzchni, w której znajduje się 5 profesjonalnie wyposażonych pracowni. Wszystkie są klimatyzowane, z dostępem do dziennego światła. Do dyspozycji Słuchaczy jest w pełni wyposażony pokój socjalny, automat z ciepłymi i zimnymi napojami oraz słodyczami, studio fotograficzne. Kanapy i miękkie poduszki MAKE UP STAR, zachęcają do odpoczynku. Zapraszamy na wirtualny spacer po szkole. 

 

Prawdziwa pasja
Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR istnieje na rynku od 2006 roku i jest największą szkołą wizażu w Polsce. Założycielką MAKE UP STAR jest Beata Dróżdż, miłośniczka piękna i sztuki. Przez wiele lat pracowała dla marki Chanel. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie oraz wielka pasja, zaowocowały stworzeniem prestiżowej szkoły MAKE UP STAR. 

Najlepsza kadra
Nasi nauczyciele to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracują w Polsce i za granicą na planach filmowych, w teatrach, przy sesjach zdjęciowych. Wykonują makijaże na okładki popularnych czasopism, malują znane i lubiane gwiazdy.
Zajęcia prowadzone przez różnych nauczycieli
Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez różnych nauczycieli. To sprawdzona metoda, z powodzeniem stosowana w większości renomowanych szkół w Europie zachodniej i USA. Nasi uczniowie i kursanci bardzo dobrze oceniają taki sposób prowadzenia zajęć, bowiem dzięki niemu mogą poznać jeszcze więcej technik i trików makijażowych. Zajęcia prowadzone przez różnych nauczycieli to również szansa, na zapoznanie się z różnorodnym warsztatem pracy.
Autorski program nauczania
Program nauczania  w MAKE UP STAR opracowali profesjonaliści, pracujący od wielu lat w branży beauty. Ich wieloletnie doświadczenia oraz ciągły i nieustajacy rozwój, pozwolił na stworzenie unikatowego i sprawdzonego pragramu nauczania,  dostosowanego do aktualnych potrzeb rynku. 
Zestaw profesjonalnych pędzli Hakuro
Wspólnie z marką Hakuro przygotowaliśmy limitowane zestawy pędzli dla uczniów i kursantów MAKE UP STAR. Każda osoba rozpoczynająca naukę na Zawodowych kursach wizażu oraz w Akademii rocznej i Policealnej dwuletniej szkole artystycznej otrzymują na własność zestaw profesjonalnych pędzli Hakuro w tubie, o wartości 400 zł.
Praca na znanych markach kosmetycznych 
Pracujemy na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-Up Atelier Paris, Kryolan, NYX, IBRA, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, ColourPop, Zoeva, Urban Decey, Too Faced, Juvia's Place, Skin Illustrator FX, W.M. CREATIONS, INC., EUROPEAN BODY ART, GLYNN McKAY, Face To Face by MAKE-UP INTERNATIONAL, Ripper FX, Mouldlife.
Materiały szkoleniowe i gift bag
Nieodzownym elementem każdego wizażysty jest zestaw doskonałych narzędzi. Każdy słuchacz otrzymuje gift bag, w którym znajdzie m.in. zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu marki Hakuro, tubę do przechowywania pędzli, gąbeczkę do podkładu, skrypt szkoleniowy stworzony przez doświadczonych wizażystów - prawdziwe kompendium wiedzy, paletkę do aplikacji kosmetyków oraz radełko, płócienną torbę, peniuarek z logo MAKE UP STAR. 
Biblioteka szkolna
Dbając o nieustanny rozwój naszych uczniów, zapewniamy im dostęp do wartościowych publikacji z zakresu wizażu, historii mody, stylizacji oraz charakteryzacji. Pięknie wydane albumy, magazyny i książki inspirują i zachęcają do zapoznania się ze światowymi trendami. Dzięki nim można zagłębić się w historię mody i makijażu na przestrzeni wieków, dowiedzieć się jak wykonać charakteryzację lub poznać techniki makijażu artystycznego.
Własne studio fotograficzne
MAKE UP STAR posiada własne, profesjonalne studio fotograficzne, a wszystkie zdjęcia do portfolio wykonuje zawodowy fotograf, specjalizujący się w sesjach modowych i beauty.
Sesje zdjęciowe w MAKE UP STAR
Nasi uczniowie nie muszą się martwić się o swoje portfolio. Na zakończenie nauki odbywa się sesja zdjęciowa wykonanana podczas obron prac dyplomowych, uczniowie MAKE UP STAR mogą brać udział w dodatkowych sesjach zdjęciowych organizowanych przez szkołę. Po zakończeniu nauki, pamiętamy również o naszych absolwentach i zapraszamy ich na sesje zdjęciowe.
Praktyki
Słuchacze jak i absolwenci MAKE UP STAR mogą brać udział w praktykach organizowanych przez szkołę. Uczestnicząc w różnych, inspirujących projektach, zdobywa doswiadczenie i nawiązuje ciekawe kontakty.

Szkolenia marek kosmetycznych 
Słuchacze i absolwenci MAKE UP STAR mogą wziąć udział w szkoleniach produktowych marek kosmetycznych, m.in. MAC, Inglot, Make-Up Atelier Paris i innych. Podczas szkoleń wizażysta reprezentujący daną markę, wykonuje pokaz makijażu na modelce, a uczestnicy szkolenia mogą poznać i testować kosmetyki. Na zakończenie warsztatów rozdawane są drobne upominki i certyfikaty. 
Osoby uczące się w MAKE UP STAR otrzymują pakiet zniżek na kosmetyki prestiżowych firm m.in.: Inglot, MAC, Kryolan i innych. 

Rabaty na szkolenia
Nasi słuchacze i absolwenci otrzymują 20% zniżki na kursy i warsztaty organizowane w MAKE UP STAR. 

Wyjątkowa lokalizacja
MAKE UP STAR ma swoją siedzibę w wyjątkowej dzielnicy, którą pokochali artyści. Urok Pragi Północ dostrzegł m.in. Business Insider, który w 2017 uplasował ją na czwartym miejscu w rankingu najlepszych dzielnic Europy. W pobliżu szkoły znajduję się Centrum Praskie Koneser - miejsce pełne pozytywnych wibracji i otwartości, w którym cyklicznie odbywają się koncerty, festiwale, wystawy, spektakle teatralne i filmowe. Można zarówno kreatywnie spędzić tam czas, jak i skorzystać z szerokiej oferty usługowej, handlowej i gastronomicznej. 
Fotografia pochodzi ze strony internetowej Centrum Praskiego Koneser

Przyjazne otoczenie
Mieścimy się w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Do  dyspozycji kursantów i uczniów jest bistro czynne 7 dni w tygodniu, liczne automaty z kawą i przekąskami, bankomat sieci Euronet, basen i siłownia, punkt ksero. Naprzeciwko szkoły znajduję się sklep spożywczy czynny 7 dni w tygodniu. Teren wokół szkoły nie jest objęty strefą płatnego parkowania, nie płacicie więc za postój. Można skorzystać również z parkingu Wyższej Szkoły Menedżerskiej w cenie 3 do 5 zł za dzień.

Noclegi
Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w Akademiku Wyższej Szkoły Menedżerskiej, w bardzo atrakcyjnej cenie. Akademik mieści się w tym samym kompleksie budynków, w którym swoją siedzibę ma szkoła MAKE UP STAR.
kontakt: Pani Irmina Fijałkowska - tel. 22 590-08-77
e-mail: akademik@wsm.warszawa.pl

Dostęp do grupy „Modelki na pokazy i sesje w MAKE UP STAR"
W trakcie nauki zapewniamy dostęp do grupy, na Facebooku, która jest pomocna w znalezieniu modelki m.in. na sesje zdjęciowe w MAKE UP STAR. Uczennice zainteresowane wzięciem udziału w sesji lub w pokazie w charakterze modelki, mogą poprzez grupę zgłosić się do udziału w interesującym je wydarzeniu.
Sekretariat czynny 4 dni w tygodniu
Jesteśmy do Waszej dyspozycji w 4 dni w tygodniu. Możecie dzwonić, pisać maile lub osobiście załatwić wszelkie kwestie. Dodatkowo, każdy Słuchacz Akademii rocznej oraz szkoły dwuletniej ma dostęp do aplikacji e-Dziennik

 

Bezpłatnie zaświadczenia 
Szkoła wydaje bezpłatnie zaświadczenia dla uczniów szkoły dwuletniej zarejestrowanej w Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do ZUS, KRUS, WKU, MOPS - potwierdzające aktualny status ucznia. Na podstawie wydanych zaświadczeń nasi uczniowie mogą ubiegać się o świadczenia pieniężne, renty rodzinne, rożnego rodzaju zasiłki.

 

 

Refundacja kosztów nauki
Zapytajcie w dziale szkoleń Urzędu Pracy o możliwość refundacji nauki w MAKE UP STAR.

Szkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych
Wysoka jakość zajęć
W trosce o najwyższy standard, analizujemy Wasze opinie i sugestie zawarte w anonimowych ankietach satysfakcji.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved