O nas

 

Dlaczego MAKE UP STAR?

Zestaw profesjonalnych pędzli HAKURO
Otrzymujecie na własność zestaw profesjonalnych pędzli Hakuro w tubie, o wartości 340 zł.

 

Praca na znanych kosmetycznych markach
Pracujemy na kosmetykach: MAC, INGLOT, LASplash, Karaja, Kryolan, NYX, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell.

 

Unikalny program ,,Ucz się do woli"
Jako jedyni w Polsce przygotowaliśmy dla Was program „Ucz się do woli", gdzie możecie dodatkowo, za darmo, szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Czytaj więcej...

 

Szkoła artystyczna - zarejestrowana w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwie Edukacji Narodowej
Absolwenci szkoły otrzymują dyplom szkoły policealnej z zawodowym tytułem wizażysty, stylisty, charakteryzatora. Absolwenci Zawodowego kursu wizażu - certyfikat w języku polskim i angielskim oraz świadectwo MEN III potwierdzające kwalifikacje do wykonywania zawodu wizażysty.

 

Wieloletnie doświadczenie
Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR istnieje od 2006 roku i jest największą szkołą wizażu w Polsce.

 

Biblioteka szkolna

 

Prawdziwa pasja
Założycielką MAKE UP STAR jest Beata Dróżdż, miłośniczka piękna i sztuki. Przez wiele lat pracowała dla marki Chanel. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie oraz wielka pasja zaowocowały stworzeniem prestiżowej szkoły MAKE UP STAR.

 

Najlepsza kadra
Nasi nauczyciele to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracują w Polsce i za granicą na planach filmowych, w teatrach, przy sesjach zdjęciowych, wykonują makijaże na okładki popularnych czasopism, malują znane i lubiane gwiazdy. Zobacz naszą kadrę - Czytaj więcej...

 

Wyjątkowa lokalizacja
MAKE UP STAR ma swoją siedzibę w wyjątkowej dzielnicy, którą pokochali artyści. Urok pragi Północ dostrzegł m.in. Business Insider, który w 2017 uplasował ją na czwartym miejscu w rankingu najlepszych dzielnic Europy. Rok później The Independent uznał Pragę za jedną z dziesięciu najfajniejszych dzielnic w Europie!

 

Współpracują z nami gwiazdy
Adrian Świderski, Kasia Zaremba i Joanna Berdzińska, znani makijażyści pracujący w Polsce, Londynie i Hollywood prowadzą w MAKE UP STAR unikalne warsztaty. Czytaj więcej...

 

Wyjątkowa artystyczna przestrzeń
O tym, że MAKE UP STAR jest szkołą artystyczną nie trudno się przekonać! Już po przekroczeniu progu, macie okazję przenieść się do innego świata - świata pełnego pasji, mody, piękna i koloru. Zapraszamy na wirtualny spacer po szkole - Czytaj więcej...

 

Profesjonalne wyposażenie
Uczycie się w komfortowych warunkach. Szkoła posiada 500 m2 powierzchni, w której znajduje się aż 6 profesjonalnie wyposażonych sal. Wszystkie są klimatyzowane, z ogromną ilością dziennego światła.

 

Własne studio fotograficzne
Szkoła MAKE UP STAR posiada własne, profesjonalne studio fotograficzne, a wszystkie zdjęcia do portfolio wykonuje zawodowy fotograf, specjalizujący się w sesjach modowych i beauty.

 

Praktyki
Każdy ze słuchaczy oraz kursantów MAKE UP STAR może brać udział w praktykach przy różnorodnych ciekawych i inspirujących projektach. Czytaj więcej...

 

Gadżety na powitanie
Otrzymujecie od nas zestaw powitalny - t-shirt oraz torbę MAKE UP STAR.

 

Materiały szkoleniowe
Skrypt, stworzony przez doświadczonych wizażystów, to prawdziwe kompendium wiedzy.

 

Zniżki na kosmetyki prestiżowych marek
Otrzymujecie zniżki na kosmetyki prestiżowych firm m.in.: Inglot, MAC, Kryolan i innych.

 

Rabaty na szkolenia
Możecie uczestniczyć we wszystkich warsztatach, organizowanych w MAKE UP STAR, z 20% rabatem.

 

Sesje zdjęciowe w MAKE UP STAR
Nie musicie martwić się o swoje portfolio. Zapewniamy Wam sesje fotograficzne podczas roku szkolnego, na obronach prac dyplomowych i egzaminach Zawodowych kursów wizażu. Również po zakończeniu nauki będziemy o Was pamiętać i zapraszać na sesje zdjęciowe.

 

Noclegi
Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w Akademiku Wyższej Szkoły Menedżerskiej, w bardzo atrakcyjnej cenie. Akademik mieści się w tym samym kompleksie budynków, w którym swoją siedzibę ma szkoła MAKE UP STAR.
kontakt: Pani Irmina Fijałkowska - tel. 22 590-08-77
e-mail: akademik@wsm.warszawa.pl
Czytaj wiecej...

 

Dogodne parkowanie
Teren wokół szkoły nie jest objęty strefą płatnego parkowania, nie płacicie więc za postój. Można skorzystać również z parkingu Wyższej Szkoły Menedżerskiej w cenie 3 do 5 zł za dzień.

 

Autorski program nauczania
Zajęcia szkolne oraz kursy prowadzi wielu nauczycieli. Macie możliwość poznania warsztatu pracy rożnych profesjonalistów, a więc zdobycia większych umiejętności do pracy w zawodzie.

 

Dbamy o naszych absolwentów
Absolwenci MAKE UP STAR nawet po zakończeniu nauki wciąż mogą brać udział w sesjach zdjęciowych, a także korzystać ze szkoleń produktowych Inglot, programu „Ucz się do woli", zniżek na kosmetyki oraz na warsztaty w MAKE UP STAR.

 

Sekretariat czynny 7 dni w tygodniu
Przez cały tydzień jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie dzwonić, pisać maile lub osobiście załatwić wszelkie sprawy. Dodatkowo, każdy uczeń szkoły rocznej i dwuletniej ma dostęp do aplikacji e-Dziennik. Czytaj więcej...

 

Komfortowe warunki nauki i relaksu
Macie do dyspozycji pokój socjalny, automat z napojami i słodyczami. Kanapy i mięciutkie poduszki z logo MAKE UP STAR czekają na Was.

 

Przyjazne otoczenie
Szkola mieści się w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Do Waszej dyspozycji jest bistro czynne 7 dni w tygodniu, liczne automaty z kawą i przekąskami, bankomat sieci Euronet, basen i siłownia, punkt ksero.

 

Darmowe WI-FI
W całej szkole bez ograniczeń.

 

Wysoka jakość zajęć
W trosce o jak najwyższy standard, analizujemy Wasze informacje zawarte w anonimowych ankietach satysfakcji.

 

Refundacja kosztów nauki
Zapytajcie w dziale szkoleń Urzędu Pracy o możliwość refundacji nauki w Szkole MAKE UP STAR.

 

Szkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Adres:

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Telefony kontaktowe:

tel. 22 870-45-67
kom. 605-643-366
kom. 695-947-775

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Make Up Star- All Rights Reserved