O nas

Dlaczego MAKE UP STAR?

Wyjątkowa artystyczna przestrzeń
O tym, że w  MAKE UP STAR kształcimy artystów nie trudno się przekonać! Już po przekroczeniu progu, macie okazję przenieść się do innego świata - świata pełnego pasji, mody, piękna i koloru. Zapraszamy na wirtualny spacer po szkole. Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo 
W aktualnej sytuacji robimy wszystko, aby Nasi uczniowie i kursanci czuli się bezpieczni. Zajęcia odbywają się z zachowaniem wytycznych Ministerstwa Edukacji i Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz przepisów branżowych. Czytaj więcej...

 

Prawdziwa pasja
Założycielką MAKE UP STAR jest Beata Dróżdż, miłośniczka piękna i sztuki. Przez wiele lat pracowała dla marki Chanel. Jej ogromne, wieloletnie doświadczenie oraz wielka pasja zaowocowały stworzeniem prestiżowej szkoły MAKE UP STAR.
Szkoła wpisana jest do ewidencji szkół artystycznych oraz niepublicznych szkół i placówek m.st. Warszawy.
Wieloletnie doświadczenie
MAKE UP STAR istnieje na rynku od 2006 roku i jest największą szkołą wizażu w Polsce.
Najlepsza kadra
Nasi nauczyciele to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Pracują w Polsce i za granicą na planach filmowych, w teatrach, przy sesjach zdjęciowych, wykonują makijaże na okładki popularnych czasopism, malują znane i lubiane gwiazdy. Zobacz naszą kadrę czytaj więcej....
Zajęcia prowadzone przez różnych nauczycieli
Zajęcia edukacyjne prowadzone są przez różnych nauczycieli. To sprawdzona metoda, z powodzeniem stosowana w większości renomowanych szkół w Europie zachodniej i USA. Nasi uczniowie i kursanci bardzo dobrze oceniają taki sposób prowadzenia zajęć, bowiem dzięki niemu mogą poznać jeszcze więcej technik i trików. Zajęcia prowadzone przez różnych nauczycieli to również szansa na zapoznanie się z różnorodnym warsztatem pracy.
Autorski program nauczania
Zajęcia prowadzi wielu nauczycieli. Nasi słuchacze mają możliwość poznania warsztatu pracy rożnych profesjonalistów, a więc zdobycia większych umiejętności do pracy w zawodzie.
Profesjonalne wyposażenie
Słuchacze MAKE UP STAR uczą się w komfortowych warunkach. Szkoła posiada 500 m2 powierzchni, w której znajduje się aż 6 profesjonalnie wyposażonych sal. Wszystkie są klimatyzowane, z ogromną ilością dziennego światła.
Własne studio fotograficzne
MAKE UP STAR posiada własne, profesjonalne studio fotograficzne, a wszystkie zdjęcia do portfolio wykonuje zawodowy fotograf, specjalizujący się w sesjach modowych i beauty.
Zestaw profesjonalnych pędzli HAKURO
Wspólnie z marką HAKURO przygotowaliśmy limitowane zestawy pędzli dla uczniów i kursantów MAKE UP STAR. Każda osoba rozpoczynająca naukę na Zawodowym kursie wizażu oraz w Akademii rocznej i szkole dwuletniej otrzymują na własność zestaw profesjonalnych pędzli HAKURO w tubie, o wartości 400 zł. Czytaj więcej...
Praca na znanych kosmetycznych markach
Pracujemy na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-Up Atelier Paris, LASplash, Karaja, Kryolan, NYX, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, ColourPop, Zoeva, Urban Decey, Too Faceed, Skin Illustrator FX, W.M. CREATIONS, INC., EUROPEAN BODY ART, GLYNN McKAY, Face To Face by MAKE-UP INTERNATIONAL, Ripper FX, Mouldlife.
Unikalny program ,,Ucz się do woli"
Jako jedyni w Polsce przygotowaliśmy dla Naszych uczniów i kursnatów program „Ucz się do woli", gdzie mają możliwość dodatkowo, za darmo, szlifować swoje umiejętności pod okiem instruktorów. Czytaj więcej...
Biblioteczka szkolna
Dbając o nieustanny rozwój naszych uczniów i kursantów, zapewniamy im dostęp do wartościowych publikacji z zakresu wizażu, historii mody, stylizacji oraz charakteryzacji.
Praktyki
Każdy ze słuchaczy oraz kursantów MAKE UP STAR może brać udział w praktykach przy różnorodnych ciekawych i inspirujących projektach. Czytaj więcej...
Gadżety na powitanie
Otrzymujecie od nas zestaw powitalny - T-shirt oraz torbę MAKE UP STAR.
Materiały szkoleniowe
Skrypt, stworzony przez doświadczonych wizażystów, to prawdziwe kompendium wiedzy.
Sesje zdjęciowe w MAKE UP STAR
Nasi uczniowie i kursanci nie muszą się martwić się o swoje portfolio. Zapewniamy sesje fotograficzne podczas nauki, na obronach prac dyplomowych i egzaminach Zawodowych kursów wizażu. Również po zakończeniu nauki pamiętamy o naszych absolwentach i zapraszamy ich na sesje zdjęciowe. Czytaj więcej...
Zniżki na kosmetyki prestiżowych marek
Osoby uczące się w MAKE UP STAR otrzymują zniżki na kosmetyki prestiżowych firm m.in.: Inglot, MAC, Kryolan i innych.
Współpraca z firmą MAC
Słuchacze MAKE UP STAR, w ramach karty MAC Technique mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, organizowanych przez MAC, podczas których wizażysta tej prestiżowej marki wykonuje pokaz makijażu na modelce. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat i prezent od MAC. Dodatkowo bezpośrednio po szkoleniu istnieje możliwość zakupienia produktów MAC aż z 30% rabatem. Czytaj więcej...
Rabaty na szkolenia
Nasi słuchacze i absolwenci mogą  uczestniczyć we wszystkich warsztatach, organizowanych w MAKE UP STAR, z 20% rabatem.
Wyjątkowa lokalizacja
MAKE UP STAR ma swoją siedzibę w wyjątkowej dzielnicy, którą pokochali artyści. Urok Pragi Północ dostrzegł m.in. Business Insider, który w 2017 uplasował ją na czwartym miejscu w rankingu najlepszych dzielnic Europy. Rok później The Independent uznał Pragę za jedną z dziesięciu najfajniejszych dzielnic w Europie!
Przyjazne otoczenie
Mieścimy się w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej. Do  dyspozycji kursantów i uczniów jest bistro czynne 7 dni w tygodniu, liczne automaty z kawą i przekąskami, bankomat sieci Euronet, basen i siłownia, punkt ksero. Naprzeciwko szkoły znajduję się sklep spożywczy czynny 7 dni w tygodniu. 
Dogodne parkowanie
Teren wokół szkoły nie jest objęty strefą płatnego parkowania, nie płacicie więc za postój. Można skorzystać również z parkingu Wyższej Szkoły Menedżerskiej w cenie 3 do 5 zł za dzień.
Noclegi
Istnieje możliwość skorzystania z noclegów w Akademiku Wyższej Szkoły Menedżerskiej, w bardzo atrakcyjnej cenie. Akademik mieści się w tym samym kompleksie budynków, w którym swoją siedzibę ma szkoła MAKE UP STAR.
kontakt: Pani Irmina Fijałkowska - tel. 22 590-08-77
e-mail: akademik@wsm.warszawa.pl
Czytaj więcej...

Komfortowe warunki nauki i relaksu
Do dyspozycji Naszych Słuchaczy jest pokój socjalny, automat z kawą, ciepłymi i zimnymi napojami oraz słodyczami. Kanapy i mięciutkie poduszki z logo MAKE UP STAR czekają na Was.

W szkole MAKE UP STAR dbamy o środowisko
W trosce o naszą planetę, wdrażamy ekologiczne rozwiązania. Zrezygnowaliśmy z plastikowych kubeczków na wodę, na rzecz szklanek. A tradycyjne patyczki higieniczne ustąpiły miejsca bambusowym, które są w pełni biodegradowalne. Plastikowe dozowniki na mydło, zostały zastąpione szklanymi. W szkole pojawiła się również suszarka do rąk, wyposażona w filtr HEPA oraz sterylizujące lampy UV, która zastąpiła duże ilości tradycyjnych, papierowych ręczników. To początek zmian na lepsze.
Dostęp do grupy „Modelki na pokazy i sesje w MAKE UP STAR"
W trakcie nauki zapewniamy dostęp do grupy, na Facebooku, która jest pomocna w znalezieniu modelki m.in. na sesje zdjęciowe w MAKE UP STAR. Uczennice zainteresowane wzięciem udziału w sesji lub w pokazie, w charakterze modelki, mogą poprzez grupę zgłosić się do udziału w interesującym je wydarzeniu. Czytaj więcej...
Dbamy o naszych absolwentów
Absolwenci MAKE UP STAR nawet po zakończeniu nauki wciąż mogą brać udział w sesjach zdjęciowych, a także korzystać ze szkoleń produktowych Inglot, programu „Ucz się do woli" Czytaj więcej..., zniżek na kosmetyki oraz na warsztaty w MAKE UP STAR.
Sekretariat czynny 7 dni w tygodniu
Przez cały tydzień jesteśmy do Waszej dyspozycji. Możecie dzwonić, pisać maile lub osobiście załatwić wszelkie sprawy. Dodatkowo, każdy Słuchacz Akademii rocznej oraz  szkoły dwuletniej ma dostęp do aplikacji e-Dziennik. Czytaj więcej...
Darmowe WI-FI

Bezpłatnie zaświadczenia 
Szkoła wydaje bezpłatnie zaświadczenia dla uczniów szkoły dwuletniej zarejestrowanej w Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego do ZUS, KRUS, WKU, MOPS - potwierdzające aktualny status ucznia. Na podstawie wydanych zaświadczeń nasi uczniowie mogą ubiegać się o świadczenia pieniężne, renty rodzinne, rożnego rodzaju zasiłki.

Refundacja kosztów nauki
Zapytajcie w dziale szkoleń Urzędu Pracy o możliwość refundacji nauki w MAKE UP STAR.
Szkoła przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych
Wysoka jakość zajęć
W trosce o jak najwyższy standard, analizujemy Wasze informacje zawarte w anonimowych ankietach satysfakcji.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Adres:

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Telefony kontaktowe:

tel. 22 870-45-67
kom. 605-643-366
kom. 695-947-775

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved