Warsztaty Hollywood Glam z Joanną Berdzińską

Informacje: Liczba godzin:
Dokument na zakończenie warsztatów: certyfikat
Kameralne grupy: do 8 osób

Warsztaty Hollywood Glam z Joanną Berdzińską są przeznaczone dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu makijażu glamour i stworzyć perfekcyjny makijaż, inspirowany aktualnymi trendami w Hollywood. Rozświetlona, nieskazitelna i pełna blasku skóra, wyrzeźbione kości policzkowe, monochromatyczne usta i oczy - to makijaż, który miała na sobie Kendall Jenner, Gigi & Bella Hadid. Joanna zdradzi, jak go odtworzyć i podzieli się swoimi ulubionymi technikami pracy.

W programie Warsztatów Hollywood Glam m. in.:

• pędzle i akcesoria – narzędzia pracy wizażysty
  • współpraca z gwiazdami – etykieta pracy na profesjonalnym planie zdjęciowym i relacje z klientami VIP
  • relacje z fotografami i agencjami reprezentującymi wizażystów
  • strategie budowania międzynarodowej kariery
  • zasady tworzenia profesjonalnego portfolio
  • ćwiczenia praktyczne na modelkach
  • pokaz makijażu zainspirowany aktualnymi trendami w Hollywood
    • rozświetlona, nieskazitelna i pełna blasku skóra
    • efekt "super glow"
    • zmysłowe usta
    • przydymione oczy
    • modelowanie oka za pomocą rzęs
    • techniki: strobing, contouring
    • naturalnie podkreślone brwi

Joanna Berdzińska to wizażystka i charakteryzatorka z 10-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Na stałe mieszka i pracuje w Hollywood.

Joanna ukończyła szkołę makijażu FAM we Francji oraz legendarną szkołę charakteryzacji i makijażu Joe Blasco Makeup Center w Hollywood, gdzie miała okazję uczyć się pod okiem samego Joe Blasco – osobistego wizażysty ikon kina (m.in. Marlene Dietrich, Lauren Bacall czy Bettie Midler) oraz Ashlee Petersen, wizażystki uhonorowanej wieloma nagrodami.

Joanna regularnie współpracuje ze znanymi fotografami mody – Sashą Samsonovą, Elias Tahan czy Kesler Tran. Jej prace ukazały się między innymi w „Harper's Bazaar", „InStyle", „Marie-Claire" i „Galore". Pracowała z wieloma gwiazdami, takimi jak: Carmen Electra, Teyana Taylor, Alexandra Daddario, Emma Dumont, Laura Harring oraz Marina Łuczenko-Szczęsna.

Wykonała makijaże najpopularniejszym światowym blogerkom mody: Julie Sarinannie (Sincerely Jules) i Rocky Barnes. Jest także osobistą wizażystką piosenkarki Chrysty Bell, muzy reżysera i legendy kina Davida Lyncha.

Pracowała w prestiżowym laboratorium efektów specjalnych obdarowanego Oscarem Toma Woodroofa, autora efektów specjalnych do filmów „Obcy kontra Predator", „Terminator", „Ze śmiercią jej do twarzy". Współpracowała z markami: BCBG, Nasty Gal, Clover Canyon, Revolve Clothing i Vanessa Bruno. Joanna w makijażu odnajduje możliwość do wyrażania swoich największych pasji, jakimi są dla niej malarstwo, moda, podróże, miłość do ludzi i języki obce (Joanna jest także filologiem i włada 5 językami).

Poznajcie Joannę Berdzińską na:

stronie internetowej

Instagramie

UWAGA! Podczas warsztatów uczestnicy wykonują makijaże na modelkach przy użyciu własnych kosmetyków. Uczestnicy warsztatów organizują modelki we własnym zakresie.

Modelki zapraszamy na godz. 15:00.

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu Szkoła nie zwraca wpłaconych pieniędzy. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty.
W przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby osób, szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

Zapraszamy na warsztaty wyłącznie osoby pełnoletnie.

GODZINY

DATA

CENA
Warsztaty Hollywood Glam
z Joanną Berdzińską
1 dzień,
godz. 11.00-17.00
  • 14 listopada
599 zł;
dla Słuchaczy oraz absolwentów Szkoły
i Zawodowego kursu wizażu 20% zniżki

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.