Warsztaty Hollywood Glam z Joanną Berdzińską

   Informacje: Liczba godzin:                          
6
Dokument na zakończenie warsztatów: certyfikat
Kameralne grupy: do 8 osób

Warsztaty Hollywood Glam z Joanną Berdzińską są przeznaczone dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu makijażu glamour i stworzyć perfekcyjny makijaż, inspirowany aktualnymi trendami w Hollywood. Rozświetlona, nieskazitelna i pełna blasku skóra, wyrzeźbione kości policzkowe, monochromatyczne usta i oczy - to makijaż, który miała na sobie Kendall Jenner, Gigi & Bella Hadid. Joanna zdradzi, jak go odtworzyć i podzieli się swoimi ulubionymi technikami pracy. 

W programie Warsztatów Hollywood Glam m. in.:

 • pędzle i akcesoria – narzędzia pracy wizażysty
 • współpraca z gwiazdami – etykieta pracy na profesjonalnym planie zdjęciowym i relacje z klientami VIP
 • relacje z fotografami i agencjami reprezentującymi wizażystów
 • strategie budowania międzynarodowej kariery
 • zasady tworzenia profesjonalnego portfolio
 • ćwiczenia praktyczne na modelkach
 • pokaz makijażu zainspirowany aktualnymi trendami w Hollywood
  • rozświetlona, nieskazitelna i pełna blasku skóra
  • efekt "super glow"
  • zmysłowe usta
  • przydymione oczy
  • modelowanie oka za pomocą rzęs
  • techniki: strobing, contouring
  • naturalnie podkreślone brwi

Joanna Berdzińska to wizażystka i charakteryzatorka z 10-letnim międzynarodowym doświadczeniem. Na stałe mieszka i pracuje w Hollywood.

Joanna ukończyła szkołę makijażu FAM we Francji oraz legendarną szkołę charakteryzacji i makijażu Joe Blasco Makeup Center w Hollywood, gdzie miała okazję uczyć się pod okiem samego Joe Blasco – osobistego wizażysty ikon kina (m.in. Marlene Dietrich, Lauren Bacall czy Bettie Midler) oraz Ashlee Petersen, wizażystki uhonorowanej wieloma nagrodami.

Joanna regularnie współpracuje ze znanymi fotografami mody – Sashą Samsonovą, Elias Tahan czy Kesler Tran. Jej prace ukazały się między innymi w „Harper's Bazaar", „InStyle", „Marie-Claire" i „Galore". Pracowała z wieloma gwiazdami, takimi jak: Carmen Electra, Teyana Taylor, Alexandra Daddario, Emma Dumont, Laura Harring oraz Marina Łuczenko-Szczęsna. 

Wykonała makijaże najpopularniejszym światowym blogerkom mody: Julie Sarinannie (Sincerely Jules) i Rocky Barnes. Jest także osobistą wizażystką piosenkarki Chrysty Bell, muzy reżysera i legendy kina Davida Lyncha.

Pracowała w prestiżowym laboratorium efektów specjalnych obdarowanego Oscarem Toma Woodroofa, autora efektów specjalnych do filmów „Obcy kontra Predator", „Terminator", „Ze śmiercią jej do twarzy". Współpracowała z markami: BCBG, Nasty Gal, Clover Canyon, Revolve Clothing i Vanessa Bruno. Joanna w makijażu odnajduje możliwość do wyrażania swoich największych pasji, jakimi są dla niej malarstwo, moda, podróże, miłość do ludzi i języki obce (Joanna jest także filologiem i włada 5 językami).

Poznajcie Joannę Berdzińską na:

stronie internetowej

Instagramie

UWAGA! Podczas warsztatów uczestnicy wykonują makijaże na modelkach przy użyciu własnych kosmetyków. Uczestnicy warsztatów organizują modelki we własnym zakresie. Modelki zapraszamy na godz. 15.00. Szkoła daje możliwość dostępu do grupy na facebooku, która jest pomocna w znalezieniu modelki m.in na warsztaty w MAKE UP STAR. Czytaj więcej...

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu Szkoła nie zwraca wpłaconych pieniędzy. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest dokonanie opłaty. 

W przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby osób, szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

Zapraszamy na warsztaty wyłącznie osoby pełnoletnie.


 

Warsztaty Hollywood Glam z Joanną Berdzińską Terminy  Cena 
1 dzień,
godz. 11.00-17.00
 • nowy termin wkrótce 
599 zł;
dla Słuchaczy oraz absolwentów Szkoły
i Zawodowego kursu wizażu 20% zniżki

 

 Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.

 

 

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved