INSTA-PORTFOLIO zaawansowany kurs makijażu z Katyą Khmelovą

• Liczba godzin: 7
• Dokument na zakończenie warsztatów:
• Kameralne grupy:
do 7 osób

Zapraszamy na wyjątkowy i jedyny taki w Polsce!
Kurs makijażu fotograficznego dla wizażystów, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności oraz poznać nowoczesne techniki makijażu. Dowiesz się, jak wykonać makijaż fotograficzny, jak dobrać dodatki i stylizację dla modelki. Nauczysz się jak wykonać doskonałe zdjęcie do publikacji w mediach społecznościowych. Podczas kursu wykonasz makijaż na modelkach. Zdjęcia będą idealne do Twojego INSTA-PORTFOLIO.

Warsztaty prowadzi Katya Khmelova - certyfikowana wizażystka, trenerka makijażu, stylistka fryzur i brwi, przedstawicielka ukraińskiej szkoły makijażu. Katya jest laureatką Mistrzostw Europy w makijażu Paryż 2015. Posiada ogromne doświadczenie w branży beauty i modowej - uczestniczka wielu wystaw, pokazów mody, warsztatów oraz seminariów światowej sławy wizażystów i stylistów. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy, wciąż podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach w kraju i za granicą. Podczas prowadzenia swoich warsztatów, przekazuje kursantom ogrom wiedzy i umiejętności prawdziwej profesjonalistki, pasjonatki i miłośniczki sztuki.
Zapraszamy!

Program kursu:

• Omówienie technik wykonania makijażu do zdjęć: techniki pomadki, kredki
  • Szczegóły pracy mokrymi produktami i o omówienie blendowania tłustych tekstur.
  • Omówienie pracy z cerą i efekty „Glow" i „Blur".
  • Pokaz makijażu w oparciu o najnowsze, zaawansowane techniki.
  • Rola dodatkowych elementów stylizacji przy zdjęciach makijażu: biżuteria, akcesoria itp.
  • "INSTA-PORTFOLIO" podstawowe zasady tworzenia zdjęć swoich prac.
  • Praca pod okiem prowadzącej:
    • Konsultacja pomysłu na makijaż i stylizację.
    • Wykonanie makijażu na modelkach z wykorzystaniem nowych technik przez uczestników kursu.
    • Dobór dodatków i stylizacji dla modelek.
    • Sfotografowanie pracy na tłach przygotowanych w szkole.

Każdy uczestnik kursu otrzyma :

• imienny certyfikat ukończenia kursu;
  • ogromną dawkę wiedzy od prowadzącej Katyi Khmelovej;
  • wskazówki, jak zrobić idealne zdjęcie na Instagram;
  • profesjonalne stanowisko pracy z oświetleniem;
  • dostęp do kosmetyków i akcesoriów;
  • dostęp do akcesoriów jednorazowych, higienicznych i środków do dezynfekcji;
  • możliwość wykonania zdjęć na różnorodnych, profesjonalnych tłach fotograficznych.

Szkoła pracuje na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-up Atelier Paris, Kryolan, NYX, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, POP Make Up, Zoeva, Urban Decey, Too Faced, Juvia's Place.

Na kurs prosimy przyjść z własnym zestawem pędzli.

Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodziców lub opiekunów prawnych.
Zapraszamy wyłącznie osoby, które posiadają min. podstawową wiedzę z zakresu wizażu.
Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej ilości osób.

INSTA-PORTFOLIO zaawansowany kurs makijażu  Terminy    Cena

7 godzin zegarowych
godz. 9.30-16.30

• 7.09

790 zł;
dla Słuchaczy oraz absolwentów Szkoły i Zawodowego kursu wizażu 20% zniżki

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.