O szkole

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR powstała w 2006 roku i jest obecnie największą szkołą wizażu
i charakteryzacji w Polsce. Mieścimy się w Warszawie, lecz zapraszamy do nauki osoby z całej Polski.

Ofertę kierujemy zarówno do początkujących miłośników wizażu i charakteryzacji, jak i do profesjonalistów. Bez górnych ograniczeń wiekowych!

W szkole MAKE UP STAR proponujemy naukę na kierunkach:

Po ukończeniu kierunku rocznego lub dwuletniego Słuchacz otrzymuje dyplom w zawodzie: plastyk, wizażysta lub wizażysta/stylista (w zależności od ukończonego kierunku) oraz świadectwo ukończenia szkoły policealnej.

Nadzór nad Szkołą sprawują:

 • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
 • Ministerstwo Edukacji Narodowej

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR funkcjonuje w ramach systemu oświaty i wpisana jest do rejestru szkół artystycznych oraz niepublicznych szkół i placówek miasta stołecznego Warszawy.

 

Dlaczego MAKE UP STAR?

 • Jesteśmy na bieżąco z potrzebami Słuchaczy – znamy specyfikę rynku pracy w Polsce, śledzimy wydarzenia ze świata mody, wizażu i charakteryzacji.
 • Wszystkim słuchaczom zapewniamy praktyki w prestiżowych i uznanych inicjatywach kulturalnych, społecznych oraz komercyjnych. Dajemy możliwość podpatrywania przy pracy zawodowców zarówno w teatrach, telewizji, jak i na planach reklam czy klipów.
 • Szkoła istnieje od 2006 roku - wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysokie standardy nauczania.
 • Nasz autorski program nauczania został stworzony tak, aby nasi Słuchacze mogli znaleźć zatrudnienie u znanych i cenionych pracodawców.
 • Nasi wykładowcy to najlepsi specjaliści z dziedziny wizażu, charakteryzacji i stylizacji, na co dzień związani ze światem mediów, reklamy, filmu, teatru, telewizji, mody, sztuki.
 • Zajęcia praktyczne prowadzimy w niewielkich grupach, w kompleksowo wyposażonych pracowniach.
 • Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach i materiałach do wizażu, charakteryzacji i stylizacji, m.in. na takich markach, jak: INGLOT, LASplash, Karaja, Kryolan, Nyx, Make Up Revolution, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MAC, Ben Nye, Mehron.
 • Siedziba szkoły znajduje się na Pradze – w artystycznym sercu Warszawy. Doskonała komunikacja – metro, tramwaj, autobus – umożliwia sprawny i szybki dojazd do Szkoły.
 • Szkoła dysponuje 6 przestrzennymi i w pełni wyposażonymi pracowniami oraz profesjonalnym studiem fotograficznym.
 • Na słuchaczy każdego kierunku czekają bezpłatne zajęcia "Ucz się do woli".
 • Nasi uczniowie mają dostęp do Wirtualnego Sekretariatu, gdzie na bieżąco śledzą informacje o praktykach zawodowych, konkursach czy ofertach pracy, a także mają wgląd w aktualny plan zajęć.
 • Wszyscy nasi uczniowie mogą korzystać z pakietu zniżek na kosmetyki Inglot, MAC, MAKE UP FOR EVER, Karaja, Kryolan, LASplash, AFFECT
 • Wszystkie sale dydaktyczne są klimatyzowane.


 Szkoła znajduje się w budynku Wyższej Szkoły Menedżerskiej, miejscu tętniącym życiem, pełnym młodych ludzi z pasją! Nasi Uczniowie mogą korzystać z bufetu (czynnego także w weekendy), licznych automatów z napojami i przekąskami, darmowego wi-fi oraz przestrzeni wypoczynkowej. Po godzinach natomiast mogą zrelaksować się na basenie (na terenie WSM) czy w pobliskiej siłowni. Na zewnątrz budynku znajduje się bankomat Euronet. Kilkadziesiąt kroków dzieli nas od pętli tramwajowej, sklepu spożywczego (otwartego 7 dni w tygodniu), uroczego skweru Michała i Marii Radziwiłłów i parku oraz Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego. W bezpośrednim sąsiedztwie szkoły znajdują się hotele i hostele w zróżnicowanym przedziale cenowym oraz akademik Wyższej Szkoły Menedżerskiej, gdzie w razie potrzeby można zasięgnąć informacji o miejscach noclegowych.

 

 

 

 

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Adres:

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Telefony kontaktowe:

tel. 22 870-45-67
kom. 605-643-366
kom. 695-947-775

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Make Up Star- All Rights Reserved