Kurs charakteryzacji filmowej z Ewą Szwed

• Liczba godzin: 28
• Dokument na zakończenie warsztatów: 
certyfikat, zaświadczenie - Rozp. MEN
• Kameralne grupy: 
do 8 osób

Autorski program kursu Ewy Szwed został stworzony z myślą o wizażystach i charakteryzatorach, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu współczesnej charakteryzacji filmowej. Na zajęciach dowiesz się, jak w charakteryzacji osiągnąć efekt realizmu, wymagany w pracy na profesjonalnym planie filmowym.

"Charakteryzacja filmowa to tworzenie w porozumieniu z reżyserem postaci wynikających ze scenariusza. Przeistaczanie aktorów w konkretne postaci to najpiękniejsza część pracy charakteryzatora, to moja prawdziwa pasja. Tworzenie nieszablonowych wizerunków, współuczestniczenie w rodzeniu się postaci, to kocham!" – mówi Ewa Szwed.

Zajęcia mają formę warsztatową. Komfort pracy zapewniony jest dzięki kameralnym grupom i profesjonalnym stanowiskom pracy. Szkoła zapewnia wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy na zajęciach.

Ewa Szwed - charakteryzatorka z 24-letnim doświadczeniem, absolwentka Studium Techniki Teatralno-Filmowej we Wrocławiu, członkini Stowarzyszenia Filmowców Polskich, należy do agencji JUMP PRODUCTION. Była odpowiedzialna za charakteryzację w pierwszym, polskim serialu Netflix "1983", a także w serialach „Cracow Monsters" dla Netflix oraz "Odwróceni. Ojcowie i córki", emitowanym na antenie TVN.
Odpowiadała za charakteryzację w filmach takich, jak: "Bo we mnie jest sex", „Najmro", „Erotica2022", „Zupa nic", "Zabawa, zabawa", "Nina", "Kobiety sukcesu" „Amok", „Moje córki krowy", „Zjednoczone stany miłości", „Warsaw by night" Facet (nie)potrzebny od zaraz", „Płynące wieżowce", Baby blues", czy Zgoda".

Związana z konglomeratem artystycznym Głęboki Off – jest autorką charakteryzacji w licznych filmach reklamowych i teledyskach (m.in. Moniki Brodki „Krzyżówka dnia", Katarzyny Nosowskiej „Nomada", The Dumpligns „Raj"). Posiada także wieloletnie doświadczenie pracy w teatrze, współpracowała m.in. z Teatrem Capitol we Wrocławiu, Teatrem Polonia, Och-Teatrem (jest autorką charakteryzacji w spektaklu "Casa Valentina" oraz Teatrem na Woli w Warszawie. Pracowała przy wielu filmach i spektaklach Teatru Telewizji. Współtworzyła sesje do czasopism takich, jak: „Zwierciadło", „MALEMAN", „Kikimora", „Uroda", „Sukces".

Film Polski
Stowarzyszenie Filmowców Polskich
Encyklopedia Teatru Polskiego
Facebook
Instagram

W programie kursu:

 • efekt pobicia: siniaki, krwiaki, zadrapania, rozbity nos, pęknięta warga / 3,5 godz.;
 • blizny świeże i wieloletnie / 3,5 godz.;
 • rozległe rany (cięte, kłute, szarpane, odleżyny) / 7 godz.;
 • poparzenia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, zwęglenia / 7godz.;
 • rany postrzałowe, obce elementy wbite w ciało / 7 godz. 

Każdy uczestnik kursu otrzymuje:

 • wszystkie materiały i narzędzia potrzebne do pracy na zajęciach;
 • zniżkę 15% na kosmetyki marki Kryolan;
 • zniżkę 15% na kosmetyki i 10% na akcesoria marki Inglot w PRO STUDIO Inglot przy ul. Kopernika 5, w Warszawie;
 • zniżkę 25% na kosmetyki marki Karaja;
 • zaświadczenie o ukończeniu Kursu charakteryzacji wydawane na podstawie Rozp. Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2019 poz. 652);
 • certyfikat.

  

Szkoła pracuje na kosmetykach: Skin illustrator Fx, W.M. CREATIONS, INC., EUROPEAN BODY ART, GLYNN McKAY, Face to face by MAKE-UP INTERNATIONAL, Ripper FX, Mouldlife.

 
Kurs charakteryzacjii filmowej z Ewą SzwedTerminy Cena
4 dni, godz. 9.30-16.30

nowy termin wkrótce lub do ustalenia indywidualnego

2300 zł

 

 

 


Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej ilości osób.

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.

Przeczytaj koniecznie —> Dlaczego MAKE UP STAR?

 

 

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved