MAKE UP STAR Katarzyna Gosk

Wizażystka / charakteryzatorka 

Ukończyła jedną z najstarszych szkół charakteryzacji w Polsce na kierunku "Charakteryzator, specjalista efektów specjalnych F/X"
Rzeźbi, odlewa, maluje i aplikuje prostetyki charakteryzatorskie, specjalizuje się w charakteryzacji malarskiej. Już po roku od ukończenia szkoły dynamicznie rozwijała swoją karierę jako wizażysta i charakteryzator, miała okazję pracować przy licznych serialach między innymi "Miłość na zakręcie" oraz "BrzydUla 2" i wielu programach telewizyjnych.
Wykonuje prace charakteryzatorskie i wizażowe dla polskich modelek alternatywnych i osób prywatnych oraz prace non profit na rzecz działalności polskich szkoł filmowych. Chętnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, jednocześnie pragnąc dzielić się nią z innymi entuzjastami szeroko pojętego wizażu i charakteryzacji. Wielka wielbicielka gatunku filmowego horroru, entuzjastka i hobbystka medycyny sądowej, kryminologii oraz wszelkich przypadków medycznych. Od dziecka pasjonuje się ludzką anatomią, makijażem artystycznym i kosmetykami.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Adres:

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Telefony kontaktowe:

tel. 605-643-366
tel. 695-947-775

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved