MAKE UP STAR Magdalena Krzyżostaniak

Wizażystka

Absolwentka Kulturoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Szkoły Wizażu i Stylizacji „Artystyczna Alternatywa" w Krakowie. Po zdobyciu tytułu czeladniczego wizażysta-stylista, wyjechała do Londynu, gdzie szkoliła się, asystując największym nazwiskom świata mody, takim jak: Pat McGrath, Lucia Pieroni, Mark Carrasquillo, Lynsey Alexander, Jen Myles, czy Miranda Joyce. Zdobywała doświadczenie, asystując przy sesjach zdjęciowych do British Vogue, Wonderland Magazine, Love Magazine, Dazed&Confused oraz kampaniach dla Dolce&Gabbana, Agent Provocateur oraz Alexandra McQueena. Przez 3 lata reprezentowała markę Laura Mercier jako Senior Makeup Artist, pracując podczas m.in. Brits Awards, Brides Magazine Event, Glamour Beauty Festival, czy Stylist Live. Makijażystka na pokazach podczas tygodni mody w Londynie, Mediolanie oraz Paryżu dla m.in. Burberry, Victorii Beckham, Alexandra McQueen, Dolce&Gabbana, Etro, Loewe, Berluti, JW Andersona. Współtworzyła kampanię Magic Mike Live w Londynie z Channingiem Tatum. W makijażu ceni naturalność i świeżość, ale także kreatywność. Obecnie łączy życie zawodowe między Warszawą i Londynem. Prywatnie wegetarianka, miłośniczka ekologii i vintage shopów. W wolnych chwilach robi domowe kosmetyki. Kocha podróże vanem, góry i dobre książki.

Strona internetowa