MAKE UP STAR Natalia Paklikowska

Fotograf

Urodzona w Łodzi, swoją przygodę z fotografią rozpoczęła na kursie fotografii artystycznej w szkole Lamelli w Krakowie. Absolwentka Edinburgh Napier University, przez cztery lata rozwijała swoją pasję, szczególnie w dziedzinie fotografii portretowej i dokumentalnej. Podczas półrocznego pobytu w Toronto i wymianie z tamtejszą uczelnią OCAD, poszerzała swoją wiedzę w dziedzinie sztuk audiowizualnych, fotografii i wideo. To właśnie tej uczelni zawdzięcza odkrycie swojej estetyki i stylu. Natalia asystowała również fotografce Magdalenie M., spędzając dnie na fotografowaniu mody i beauty, a także zleceń komercyjnych. Warsztaty portretowe z Danielem Jaroszkiem oraz Agatą Serge pozwoliły jej uczyć się pod okiem doświadczonych fotografów i odkrywać to, co w fotografii dla niej najważniejsze - detale. Jej prace publikowane były w Brenda oraz Source Magazine, a projekt Perceptions wziął udział w grupowej wystawie galerii Millepiani w Rzymie. Fotografuje głównie kobiety, a jej prace to ciągłe odkrywanie kobiecości, ludzkiej natury, intymności i naturalnego piękna. Prywatnie jest miłośniczką włoskiego kina i tańca.