MAKE UP STAR Tomasz Gąsienica-Józkowy

Stylista

Stylizacją zawodowo zajmuje się od 2010 roku. Współpracuje z magazynami mody, agencjami modelek i projektantami na całym świecie. W jego portfolio znajdują się stylizacje do prac fotografików takich jak: Emil Biliński, Paweł Pyrz czy Katarzyna Widmańska. Współpracował z licznymi artystami i projektantami mody, wśród nich: Maciej Zień, Michał Starost i Natasha Pavluchenko (z którą współpracował jako główny stylista i manager backstage'u we włoskiej Alta Roma Alta Moda oraz w kilku europejskich edycjach Fashion Week). 3 lata spędził w Chinach i Tajlandii, gdzie poznawał specyfikę azjatyckiego rynku modowego. Pracował dla największych agencji w Pekinie i Bangkoku, relacjonował dla mediów China Fashion Week, a także był kierownikiem backstage'u kilku ważnych pokazów mody. Prowadzi szkolenia i wykłady w Polsce, Londynie, Paryżu, Brukseli, a także w Azji. Swoje doświadczenie jako nauczyciel rozwijał, prowadząc przez kilka lat zajęcia i wykłady w jednej z krakowskich szkół artystycznych. Na stałe współpracuje z Fundacją KOLOROWO - przygotowuje kreatywne warsztaty dla młodzieży, a nauczycielom pomaga wprowadzać - oparte na historii mody i modzie współczesnej - innowacyjne formy edukacji.

Strona internetowa