MAKE UP STAR Zuzanna Zadworna

Wizażystka

Absolwentka rocznej szkoły MAKE UP STAR na kierunku wizaż oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku - kosmetologia. Czteroletnia praca w Sephora Polska pozwoliła jej na zdobycie szerokiej wiedzy w zakresie makijażu i pielęgnacji oraz poznanie aktualnych światowych trendów, pełnej gamy internacjonalnych marek beauty.

Regularnie powiększaną wiedzę teoretyczną systematycznie uzupełniała o zastosowanie jej w praktyce w ramach wielu szkoleń prowadzonych przez czołowych polskich makijażystów.
Jak sama przyznaje największą radość czerpie ze współpracy z klientkami, szczególnie z pannami młodymi, a także w trakcie pokazów mody oraz sesji fotograficznych. Kocha dzielić się zdobytą wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną ze swoimi kursantkami.