Misja i program nauczania

Szkołę Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR założyła Beata Dróżdż, wizażystka i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, zdobywanym we współpracy z najlepszymi firmami i markami na świecie, m.in. Chanel i Bourjois.

Misją Szkoły jest zapewnienie Słuchaczom wyjątkowych przeżyć na każdym etapie kształcenia. Zależy nam, by nauka była nie tylko skrupulatnym gromadzeniem wiedzy i zdobywaniem bezcennego doświadczenia, lecz także wyjątkową i niezapomnianą przygodą. Umożliwiamy uczniom realizację własnych pomysłów, dlatego chętnie wychodzimy poza ramy programu nauczania – naszym Słuchaczom zapewniamy przestrzeń do tworzenia indywidualnych projektów. Nasza Szkoła to miejsce, w którym młodzi ludzie rozwijają swoje zdolności artystyczne i manualne.

Wiemy, jak ważna jest kreatywność i rozwijanie pasji, dlatego dla naszych Słuchaczy stworzyliśmy doskonałe warunki i możliwości rozwoju.

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem. Stawiamy na prawdziwe i szczere relacje – Dyrekcja Szkoły oraz grono nauczycielskie są w pełni otwarci na sugestie oraz pomysły Słuchaczy.

 
PROGRAM NAUCZANIA:

  • Uczymy w oparciu o autorskie programy nauczania, zapewniając Słuchaczom kompleksowe szkolenie w dziedzinie wizażu, charakteryzacji i stylizacji.
  • Ponad 85% zajęć szkolnych stanowi praktyczna nauka zawodu. 
  • Posiadamy doskonałe warunki do pracy: przestrzeń 500 m2, na której znajdują się w pełni wyposażone pracownie wizażu, stylizacji, charakteryzacji, a także profesjonalne studio fotograficzne.
  • Zapewniamy praktyki zawodowe w teatrach, telewizjach, a także przy prestiżowych projektach kulturalnych. Szkoła uczestniczy w wielu eventach, podczas których nasi Słuchacze mają możliwość zdobycia kolejnych zawodowych szlifów i poznania specyfiki pracy w zawodzie.
  • Przygotowujemy absolwentów Szkoły do pracy na planach filmowych, w teatrze, telewizji, agencjach reklamowych, aktorskich, castingowych. Przygotowujemy również do prowadzenia własnych projektów komercyjnych i biznesowych.
  • Opieramy metodologię nauczania na połączeniu wykładów, prezentacji najnowszych technik stosowanych w wizażu i charakteryzacji, prezentacji multimedialnych, a także korzystaniu z uznanej i fachowej literatury.
  • Absolwenci MAKE UP STAR otrzymują dyplom i świadectwo ukończenia szkoły policealnej, a także zdjęcia wybranych prac. Na uczestników kursów i warsztatów czekają certyfikaty.
  • Pracujemy na różnorodnych, uznanych i sprawdzonych markach kosmetycznych takich jak: INGLOT, LASplash, Make-up Atelier Paris, Kryolan, Nyx, Make Up Revolution, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MAC, Ben Nye, Mehron.
  • Tylko u nas na Słuchaczy każdego kierunku czekają darmowe zajęcia "Ucz się do woli", prowadzone przez wizażystki uczące w MUS.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Make Up Star- All Rights Reserved