MAKE UP STAR jedyną szkołą w Polsce, wyróżnioną przez Adriana Świderskiego

Mamy fantastyczną wiadomość dla uczniów i kursantów szkoły MAKE UP STAR. Nasza szkoła jest jedyną szkołą w Polsce, wyróżnioną przez Adriana Świderskiego. Światowej sławy, topowy wizażysta przygotował możliwość zakupu swoich autoskich pędzli Muri Muri, aż z 20% rabatem, tylko dla uczniów i kursantów MAKE UP STAR!

Osoby chcące skorzystać z tej wyjątkowej możliwości, otrzymają specjalne hasło, uprawniające do zakupu ze zniżką. W celu uzyskania hasła, prosimy o przesłanie wiadomości do sekretariatu szkoły MAKE UP STAR - na adres sekretariat@szkolawizazu.pl. W tytule prosimy wpisać MURI MURI, w treści wiadomości, imię i nazwisko klasę, termin uczęszczania do szkoły lub na Zawodowy kurs wizażu.

Muri Muri dąży do osiągnięcia niemożliwego. Te wyjątkowe pędzle do makijażu łączą w sobie setki lat tradycyjnej japońskiej sztuki ich wyrobu z najwyższymi oczekiwaniami dzisiejszych top makijażystów. Muri Muri zostało stworzone przez Adriana Świderskiego, makijażystę współpracującego z Vogue, Harper's Bazaar, znanymi celebrytami i stacjami telewizyjnymi. Każdy detal został dopracowany do perfekcji, aby nasze pędzle działały niczym magiczne różdżki w Twoich dłoniach. Pędzle Muri Muri zostały zaprojektowane w Londynie, w oparciu o talent, doświadczenie oraz nabyte i stale rozwijane umiejętności, a wytworzone w małej - słynącej z wiekowej już tradycji ich wyrobu - rodzinnej manufakturze w Japonii. Naszych pędzli używają znane polskie i światowe osobowości takie jak Nicole Scherzinger, Louisa Johnson, Joanna Przetakiewicz, Halina Mlynkova czy Maja Sablewska. TERAZ I TY MOŻESZ DO NICH DOŁĄCZYĆ! Skorzystaj z wyjątkowego wyróżnienia.

Instagram Muri Muri
Strona internetowa