Makijaż Gwiazd - kreowanie wizerunku osób publicznych - warsztaty z Adrianem Świderskim

   Informacje: Liczba godzin:                                
6
Dokument na zakończenie warsztatów: certyfikat
Kameralne grupy: do 8 osób (na czas pandemii zmniejszamy liczebność grup) 

Wyjątkowe warsztaty skierowane do wszystkich profesjonalnych makijażystów. Obok części praktycznej, w której uczestnicy wykonują makijaże pod okiem Adriana, zajęcia obejmują nową formę wykładu oraz pokazu, podczas którego można będzie poznać tajniki warsztatu Adriana Świderskiego.

Wizażysta podzieli się zdobytym przez siebie doświadczeniem, zaprezentuje ciekawe materiały multimedialne pokazujące świat beauty oraz backstage z pokazów, sesji zdjęciowych oraz innych wydarzeń. Podczas wykładu Adrian przedstawi krótką historię makijażu, opowie o najnowszych trendach obowiązujących na pokazach oraz w topowych magazynach modowych.

W trakcie pokazu wykonany zostanie jeden finałowy look oraz zaprezentowane zostaną wszystkie produkty, których Adrian używa kreując wizerunki gwiazd czy modelek na sesjach zdjęciowych. Uczestnicy otrzymają wyjątkowy album szkoleniowy oraz dyplom ukończenia warsztatów.

„Takich warsztatów jeszcze nie było!"
Adrian

Adrian Świderski jest związany z modą już od ponad 10 lat, kiedy to rozpoczął swoją karierę pracując z projektantami i stylistami ze światowej czołówki, takimi jak Yohji Yamamoto oraz marka Comme des Garcons.

Adrian jest obecnie jednym z najlepszych polskich makijażystów. Regularnie tworzy makijaże do sesji czołowych fotografów oraz na okładki najbardziej cenionych magazynów: „Vogue", „Harper's Bazaar", „L'Officiel", „Elle", „Glamour", „Schon! Magazine", „Client Magazine", „Wonderland", „Viva", „Gala" i wielu innych.

Wśród jego klientów znajdują się najbardziej znani celebryci, ludzie mediów oraz gwiazdy estrady, m.in.: Paris Hilton, Ewan McGregor, Dorota Rabczewska, Edyta Górniak, Maja Sablewska, Ewa Farna, Halina Mlynkova, Patrycja Markowska, Margaret, Patricia Kazadi, Katarzyna Wilk, Danuta Stenka, Kasia Cerekwicka, Joanna Przetakiewicz, Edyta Bartosiewicz, Maria Sadowska, Dorota Wellman, czy Anna Lewandowska.

Adrian współpracuje także z czołowymi brytyjskimi oraz polskimi stacjami telewizyjnymi (BBC, TVN, POLSAT i TVP) przy produkcji najważniejszych eventów i znanych formatów telewizyjnych takich jak: The Voice, Taniec z Gwiazdami, Pitch Battle, Top Model, You Can Dance, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Even Better Than The Real Thing, Celebrity Splash, Bitwa na Głosy, Dzień Dobry TVN.

Adrian nieustannie szuka nowych wyzwań i możliwości, które pozwolą mu wykorzystać jego talent i kreatywność.

Osoby uczące się w naszej szkole mogą skorzystać z rabatu na zakup ekskluzywnych pędzli wykreowanych przez Adriana. Szkoła MAKE UP STAR, jest jedyną szkołą w Polsce wyróżnioną przez Adriana Świderskiego! Czytaj więcej...

Poznajcie Adriana Świderskiego na:

 

Wyróżniającego się uczestnika warsztatów Adrian zaprosi na plan zdjęciowy lub filmowy. 

UWAGA! Podczas warsztatów uczestnicy wykonują makijaże na modelkach przy użyciu własnych kosmetyków. Uczestnicy warsztatów organizują modelki we własnym zakresie.
Modelki zapraszamy na godz. 14.00. Szkoła daje możliwość dostępu do grupy na Facebooku, która jest pomocna w znalezieniu modelki m.in na warsztaty w MAKE UP STAR. Czytaj więcej...

W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu Szkoła nie zwraca wpłaconych pieniędzy. W przypadku nie zebrania się dostatecznej liczby osób, szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów.

 

 

Zapraszamy na warsztaty wyłącznie osoby pełnoletnie.

 

 Makijaż Gwiazd- kreowanie wizerunku osób publicznych TerminyCena
1 dzień,  
godz. 11.00-17.00                                     
  • 17.07    
599 zł;
dla Słuchaczy oraz absolwentów Szkoły i Zawodowego kursu wizażu 20% zniżki

 

 Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.

 

 

 

 

 

 

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved