Niespodzianka dla absolwentów szkoły i Zawodowego kursu wizażu MAKE UP STAR

Mamy świetną wiadomość dla absolwentów szkoły i Zawodowego kursu wizażu MAKE UP STAR! Chcemy zaprosić Was do fantastycznego projektu!

Praktyki przy programie "Dancing with the Stars.Taniec z gwiazdami"

Z nieukrywaną radością informujemy, że uczennice i kursantki MAKE UP STAR, mają okazję wziąć udział w praktykach przy programie "Taniec z gwiazdami"

Praktyki przy fenomenalnej sesji Salonu Fryzjerskiego 1909 i Schwarzkopf

Uczennice kierunku wizaż i stylizacja w MAKE UP STAR, wzięły udział w praktykach przy sesji zdjęciowej Salonu Fryzjerskiego 1909 i Schwarzkopf. Stylizację do sesji zdjęciowej przygotowała instrukorka Samanta Fałkowska, która była jednocześnie opiekunką praktyk.

Ruszyła rekrutacja na semestr jesienny do szkoły MAKE UP STAR

01 marca ruszyła rekrutacja na semestr jesienny do MAKE UP STAR - największej szkole wizażu i charakteryzacji w Polsce! Na chętnych kandydatów czekają aż trzy kierunki - wizaż, charakteryzacja i stylizacja (2 lata), wizaż i stylizacja (1 rok), wizaż i charakteryzacja (1 rok).

Warsztaty z Kasią Zarembą za nami

Jedna z najpopularniejszych wizażystek w Polsce po raz kolejny poprowadziła w MAKE UP STAR warsztaty Red Carpet Make Up...

Uczennice i kursantki MAKE UP STAR na praktykach w Telewizji

Dbamy o to, aby osoby uczące się w MAKE UP STAR zdobywały doświadczenie jeszcze podczas nauki w naszej szkole. Po praktykach w Polsat Cafe przyszedł czas na Telewizję! Nasze uczennice i kursantki mają okazję zobaczyć jak wyglądają kulisy pracy w Telewizji.

Fotograf Magdalena Sobieska dołączyła do MAKE UP STAR

Z radością informujemy, że do kadry MAKE UP STAR dołączyła fotograf Magdalena Sobieska.

Pierwszy polski serial na Netflix z charakteryzacją Ewy Kowalewskiej!

30 listopada odbyła się premiera 1983 - pierwszego polskiego serialu na platformie Netflix, do którego cxharakteryzację wykonała nasza instruktorka Ewa Kowalewska.

Zniżka dla uczniów i kursantów na kosmetyki AFFECT

Cieszymy się, że kolejna uznana marka nawiązała z nami współpracę. Od teraz uczniowie i kursanci MAKE UP STAR, a także nasi absolwenci mogą skorzystać z 10% zniżki na zakup kosmetyków marki AFFECT, w sklepie internetowym marki.

Ruszyły zapisy do szkoły rocznej semestru zimowego 2019/2020

W październiku wystartowała rekrutacja na semestr rocznej szkoły MAKE UP STAR. Kandydaci mogą zapisać się wizaż i charakteryzację lub  wizaż i stylizację.

Brak miejsc na weekendowy Zawodowy kurs wizażu do końca 2018 roku

Informujemy, że wszystkie miejsca na weekendowych edycjach Zawodowego kursu wizażu, aż do końca roku zostały wyczerpane. Obecnie prowadzimy zapisy na rok 2019. Jednocześnie pragniemy poinformować, że są wolne miejsca na Zawodowy kurs wizażu w trybie dziennym.

Nowości w MAKE UP STAR

Od niedawna wszyscy odwiedzający szkołę MAKE UP STAR, mogą zobaczyć napis, który udekorował jedną ze ścian.