Jak dojechać

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR

Nowa siedziba MAKE UP STARul. Kawęczyńska 36, blok E, 3 piętro
(budynek Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych)

Link do JakDojadę.pl.

TRAMWAJ
7 i 13 (Kierunek: Praga) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika. Dojazd z Centrum trwa 17 minut.
Rozkład linii tramwajowych.

METRO
Linia M2 (kierunek: Dworzec Wileński) -> przystanek Metro Stadion. Stamtąd pieszo 150 metrów do tramwaju nr 7 i 13. Cztery przystanki do siedziby Szkoły.
Rozkład linii metra.

SKM
Linia S1 z Warszawy Śródmieście (kierunek: Otwock) -> przystanek Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 8 minut.
Linia S2 z Warszawy Śródmieście (kierunek: Sulejówek-Miłosna) -> przystanek Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 7 minut.
Linia S3 z Warszawy Centralnej (kierunek: Warszawa Wschodnia) -> przystanek końcowy Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 6 minut.
Kolejka odjeżdża z Dworca Śródmieście co 15 minut. Na Dworcu Wschodnim należy przesiąść się w tramwaj nr 7 lub 13 (przystanek "Dworzec Wschodni (Kijowska)) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika.
Rozkład pociągów SKM.