Jak dojechać

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR

Nowa siedziba MAKE UP STARul. Kawęczyńska 36, blok E, 3 piętro
(budynek Wyższej Szkoły Menedżerskiej)
03-772 Warszawa

Link do JakDojadę.pl

TRAMWAJ
7 i 13 (Kierunek: Praga) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika. Dojazd z Centrum trwa 17 minut.
Rozkład linii tramwajowych TUTAJ.

METRO
Linia M2 (kierunek: Dworzec Wileński) -> przystanek Metro Stadion. Stamtąd pieszo 150 metrów do tramwaju nr 7 i 13. Cztery przystanki do siedziby Szkoły.
Rozkład linii metra TUTAJ.

SKM
Linia S1 z Warszawy Śródmieście (kierunek: Otwock) -> przystanek Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 8 minut.
Linia S2 z Warszawy Śródmieście (kierunek: Sulejówek-Miłosna) -> przystanek Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 7 minut.
Linia S3 z Warszawy Centralnej (kierunek: Warszawa Wschodnia) -> przystanek końcowy Warszawa Wschodnia. Dojazd trwa 6 minut.
Kolejka odjeżdża z Dworca Śródmieście co 15 minut. Na Dworcu Wschodnim należy przesiąść się w tramwaj nr 7 lub 13 (przystanek "Dworzec Wschodni (Kijowska)) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika.
Rozkład pociągów SKM TUTAJ.


SAMOCHÓD
Ze Śródmieścia (np. spod Ronda Dmowskiego) kierować się Alejami Jerozolimskimi na Most Poniatowskiego. Przejechać most i na Rondzie Waszyngtona skręcić w lewo w Aleję Zieleniecką. Jechać do końca Aleją i skręcić w ul. Targową. Z Targowej skręcić w prawo w ul. Kijowską. Następnie w lewo w ul. Markowską, a potem w prawo w Ząbkowską i cały czas prosto w ul. Kawęczyńską.

POLSKI BUS

Zarówno z przystanku Metro Wilanowska, jak i Metro Młociny należy dojechać do przystanku Metro Ratusz Arsenał. Stamtąd przesiąść się w tramwaj nr 13 (kierunek: Praga) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika.

SAMOLOT

  • I opcja: z Lotniska Chopina należy wsiąść w kolejkę SKM - linia S2. Na przystanku PKP Rakowiec należy przesiąść się w tramwaj nr 7 (kierunek: Praga) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika.

II opcja: kolejka SKM - linia S3 -> Warszawa Wschodnia. Tam należy przesiąść się w tramwaj nr 7 lub 13 (przystanek "Dworzec Wschodni (Kijowska)) -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika.

  • Z Lotniska Modlin należy wsiąść do specjalnego autobusu w barwach lotniska, jadącego na stację kolejową Modlin. Stamtąd należy przesiąść się w pociąg Kolei Mazowieckich KM9 (kierunek: Działdowo) -> stacja Warszawa Wschodnia, a następnie przesiąść się w tramwaj nr 13 lub 7 -> przystanek końcowy Kawęczyńska-Bazylika. Więcej informacji TUTAJ.


SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Adres:

ul. Kawęczyńska 36
03-772 Warszawa

Telefony kontaktowe:

tel. 22 870-45-67
kom. 605-643-366
kom. 695-947-775

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© Make Up Star- All Rights Reserved