MAC Cosmetics w MAKE UP STAR

Informacje: Dokumenty na zakończenie kursu: certyfikat uczestnictwa oraz drobny upominek
Kameralne grupy: do 12 osób

Szkolenia z marka M•A•C Cosmetics dla uczniów, absolwentów szkoły oraz absolwentów Zawodowych kursów wizażu w MAKE UP STAR.

Słuchacze MAKE UP STAR, w ramach zakupu karty MAC Technique mają możliwość wzięcia udziału w szkoleniach, organizowanych przez MAC, podczas których wizażysta tej prestiżowej marki wykonuje pokaz makijażu na modelce. Tematem warsztatów są trendy w makijażu. Na warsztatach odbywa się pokaz makijażu inspirowanego trendami z wybiegów oraz prezentacja produktów, które zostały wykorzystane do wykonania makijażu. Następnie uczestniczki warsztatów, pracując w parach wykonują makijaż produktami marki MAC.

Uczestniczki Warsztatów otrzymają certyfikaty uczestnictwa oraz drobny upominek.

W ramach opłaty za kartę każdy z uczestników Warsztatów Masterclass będzie miał 14 dni na odbiór certyfikatu uczestnictwa oraz dokonanie zakupów w ramach otrzymanej karty w Salonie MAC Arkadia. Zakupy będą realizowane z rabatem MAC PRO w wysokości 30%.

Informujemy, że obowiązuje zasada pierwszeństwa oraz liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga! Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zakup kart MAC Technique.