MAKE UP STAR Anna Dobrowolska

Wizażystka

Wizażystka i specjalistka w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy. Technikę makijażu doskonaliła podczas wieloletniej pracy dla marki Chanel. W tym okresie uczestniczyła w licznych szkoleniach w Polsce i we Francji, gdzie uczyła się pod okiem światowej klasy wizażystów. Posiada dyplom Szkoły Kosmetycznej w Warszawie. Obecnie współpracuje z licznymi firmami z branży modowej przy sesjach do kampanii reklamowych i lookbooków. Pracowała przy wielu pokazach mody topowych polskich projektantów, m.in.: Dawida Wolińskiego i Roberta Kupisza oraz przy reklamach telewizyjnych, teledyskach i wydarzeniach medialnych, w tym podczas ogłoszenia ramówki TVN, kiedy to wraz z Mają Sablewską kreowała makijaże do metamorfoz. Współpracowała z markami Sephora i Playboy. Na co dzień ogromnie cieszy ją odkrywanie talentów u młodych, początkujących wizażystów.