MAKE UP STAR Katya Khmelova

Wizażystka

Certyfikowana wizażystka. Trenerka makijażu, stylistka fryzur i brwi. Laureatka Otwartego Mistrzostwa Europy w makijażu Paryż 2015 — Prestige Dyplom w nominacji ślubnej OMC Europe Cup Paris. Sędzia konkursu International Make-up Awards 2017 Budapeszt. Przedstawicielka Ukraińskiej Szkoły Makijażu. Stosuje klasyczne i kreatywne autorskie techniki — pencil technique, aquacolor technique, creamy liner technique, art i creative technique. Posiada ogromne doświadczenie w branży beauty i modowej. Uczestniczka wielu wystaw, pokazów mody, warsztatów i seminariów światowej sławy wizażystów i stylistów, Mistrzów Europy i Świata.
Jej kreatywne prace są publikowane w licznych międzynarodowych magazynach Scorpio Jin Magazine Miami, Malvie Magazine France,Vigour Magazine, Imirage Magazine.
Katya wykonuje swój zawód z ogromnym zamiłowaniem, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Uwielbia pracować z ludźmi, zmieniać ich wizerunek, kreować piękne i niezwykłe makijaże. Bez wątpienia zawód wizażystki jest dla niej pasją.