MAKE UP STAR Oliwia Bugaj

Charakteryzatorka

Charakteryzatorka, specjalistka od SFX. Absolwentka Międzynarodowego Studium Dziewulskich. Zanim związała się z charakteryzacją, studiowała psychologię. Swoje umiejętności doskonaliła m.in. W Teatrze Ateneum, Operze Narodowej, Operze królewskiej, Teatrze 21, na Festiwalu w Bayreuth w Niemczech. Współpracowała przy takich produkcjach jak „Wesele" Wojciecha Smarzowskiego, „Apokawixa" Xawerego Żóławskiego, „Korona królów", „Leśniczówka". Współautorka wielu teledysków, przy których często tworzyła również scenografię. Brała udział w trasie koncertowej Quebonafide Psycho Relations, do której współtworzyła maski sylikonowe oraz część kostiumów. Na stałe powiązana z Teatrem WAM. Ze sztuką związana od zawsze- prywatnie szkoli się aktorsko oraz wokalnie. W wolnym czasie ćwiczy jogę.