MAKE UP STAR Samanta Fałkowska

Wizażystka/stylistka

Z wykształcenia jest charakteryzatorem-stylistą. W zawodzie pracuje od 1997 roku. Współpracowała m.in. z czasopismami: m.in. Inspire, Gala, Viva, Zwierciadło, Twój Styl, Book of Luxury, Essence, Cosmopolitan. Jest doświadczonym szkoleniowcem, prowadziła warsztaty m.in. dla Giełdy Papierów Wartościowych, Mennicy Polskiej S.A., Dominet, Viessmann, Credit Agricole, Ultimate Fashion, PZU, Nike, Thalgo. Współtworzy sesje biznesowe, zdjęcia wyborcze, a także sesje reklamowe i wizerunkowe. Współpracuje z Polsatem, TVP i Dzień Dobry TVN. Pracowała m. in. przy programach „Fabryka gwiazd", „Stylowe spotkania Gali", „Podróże z gwiazdami", „Śniadania świata", „Kuchenne rewolucje", „Shopping Queen". Udziela merytorycznego wsparcia portalom poświęconym modzie oraz organizuje i prowadzi imprezy tematyczne „Ladies Fashion Day" , a także projektuje spersonalizowane koszulki „Up To U".

Strona internetowa