Uczennice i kursantki MAKE UP STAR na praktykach w Telewizji

Dbamy o to, aby osoby uczące się w MAKE UP STAR zdobywały doświadczenie jeszcze podczas nauki w naszej szkole. Po praktykach w Polsat Cafe przyszedł czas na Telewizję! Nasze uczennice i kursantki mają okazję zobaczyć jak wyglądają kulisy pracy w Telewizji.

04.02.2019 więcej

Fotograf Magdalena Sobieska dołączyła do MAKE UP STAR

Z radością informujemy, że do kadry MAKE UP STAR dołączyła fotograf Magdalena Sobieska.

10.01.2019 więcej

Pierwszy polski serial na Netflix z charakteryzacją Ewy Kowalewskiej!

30 listopada odbyła się premiera 1983 - pierwszego polskiego serialu na platformie Netflix, do którego cxharakteryzację wykonała nasza instruktorka Ewa Kowalewska.

02.12.2018 więcej

Szkoła wizażu i charakteryzacji MAKE UP STAR

Szkoła MAKE UP STAR powstała w 2006 roku i jest obecnie największą szkołą wizażu i charakteryzacji w Polsce. Prowadzimy naukę na kierunkach rocznych i dwuletnim oraz oferujemy szeroki wybór kursów i warsztatów w zakresie wizażu i charakteryzacji. Osobom pasjonującym się makijażem szczególnie polecamy Zawodowy kurs wizażu. Proponowany przez nas kurs wizażu obejmuje 80 godzin zajęć, z czego zdecydowaną większość stanowią zajęcia praktyczne (około 90%). Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby początkujące, jak i wizażystki pragnące udoskonalić swoje umiejętności. Ponadto Zawodowy kurs wizażu daje uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Zawodowy kurs wizażu.
Nadzór nad Szkołą sprawują:

- Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
- Ministerstwo Edukacji Narodowej

Szkoła funkcjonuje w ramach systemu oświaty i wpisana jest do rejestru szkół artystycznych oraz niepublicznych szkół i placówek miasta Warszawy.

Szkoła wizażu. Warszawa. Kurs wizażu. Zapraszamy.