„Ucz się do woli”

Szkołę MAKE UP STAR wyróżnia jakość kształcenia – swoim Uczniom i Kursantom zapewniamy jak najlepsze warunki i możliwości zdobywania nowych umiejętności również poza godzinami kursu oraz zajęć szkolnych. 

Na słuchaczy każdego kierunku szkoły oraz absolwentów Zawodowego kursu wizażu czekają dodatkowe, darmowe zajęcia „Ucz się do woli", prowadzone przez instruktorów uczących w Szkole MAKE UP STAR. Osoby biorące udział w zajęciach mają do dyspozycji profesjonalnie wyposażone sale wraz z niezbędnymi kosmetykami do wizażu. W trakcie zajęć „Ucz się do woli" każdy uczestnik może wybrać dowolny temat do ćwiczeń.

Na zajęciach pracuje się w parach –  prosimy o przyjście z modelką lub z koleżanką z klasy/kursu.

Aby zapisać się na darmowe zajęcia „Ucz się do woli", należy przesłać zgłoszenie na wybrany termin na adres: sekretariat@szkolawizazu.pl.  Zajęcia odbywają się w każdy piątek oraz co drugą środę, w godzinach 10.00-14.00.

Każdy absolwent szkoły rocznej i dwuletniej oraz Zawodowego kursu wizażu może wziąć udział w dwóch terminach zajęć, w okresie do pół roku po ukończeniu kursu (wyłączając miesiące wakacyjne lipiec-sierpień).

 
Zajęcia dodatkowe "Ucz się do woli" Terminy 

środa
godz. 10.00-14.00
4 godz. zegarowe

piątek
godz. 10.00-14.00
4 godz. zegarowe

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved