Warsztaty integracyjne wizaż-stylizacja-charakteryzacja

Szukasz sposobu na integrację swojego zespołu, przyjaciół, rodziny? Chcesz zdobyć wiedzę, zredukować stres, odpocząć, a może potraktować takie spotkanie jedynie jako zabawę? Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Warsztaty organizujemy indywidualnie, dostosowując je do potrzeb naszych klientów.

Spotkanie integracyjne Twoich pracowników zredukuje stres związany z codziennymi obowiązkami i pozwoli odetchnąć. Dodatkowo jest to doskonały sposób na poprawienie relacji w zespole i poznanie się pracowników. Dzięki warsztatom Twoi pracownicy zyskają pewność siebie w relacji z klientem.

Organizujemy również warsztaty integracyjne dla rodziny, znajomych przyjaciół. Możesz zabrać na lekcję makijażu mamę, siostrę, przyjaciółkę. Wybierz dla bliskich prezent, dzięki któremu zyskają wiedzę, doświadczenie i wspomnienia.

Warsztaty organizujemy indywidualnie, dostosowując je do potrzeb naszych klientów. W zależności od wybranych modułów, liczebności grupy i czasu przeznaczonego na szkolenie. Mogą mieć charakter bardziej oficjalny i nastawiony na wizerunek biznesowy lub luźny w formie zabawy. Każdy moduł możemy skrócić lub wydłużyć, a moduły można mieszać lub wybierać pojedynczo. Po wysłaniu formularza przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Moduły do wyboru:

Podczas warsztatów Panie mogą nauczyć się makijażu dla siebie i zadbać o swój wizerunek i lepsze samopoczucie. Instruktorka wizażu omówi podstawowe zasady doboru makijażu do typu urody oraz opowie o pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Uczestniczki będą miały możliwość wykorzystania wiedzy w praktyce i wykonania wybranych makijażu pod okiem instruktora. Na czas zajęć, szkoła zapewnia zestaw profesjonalnych pędzli, kosmetyki i niezbędne akcesoria do wykonywania makijaży. Poniżej przedstawiamy propozycję tematów zajęć, które chcielibyśmy realizować, ale ostateczny wybór i tematykę, dostosujemy do Państwa potrzeb. Osoby, które zdecydują się na taką formę szkolenia wykonują makijaż na sobie.

• omówienie kosmetyków pielęgnacyjnych;
• omówienie kształtu i budowy twarzy;
• modelowanie twarzy;
• dobór odpowiednich produktów pielęgnacyjnych i kolorowych;
• omówienie i dobór pędzli i akcesoriów do makijażu;
• pokaz makijażu wykonany przez instruktora - np. makijaż dzienny, biznesowy, wieczorowy;
• ćwiczenia i nauka makijażu w poszczególnych etapach i wariantach. Trening i poprawki pod okiem instruktora;
• możliwość wykonania kolejnych makijaży, w bardziej zaawansowanych technikach.

Zajęcia ze stylizacji z instruktorem posiadającym ogromne doświadczenie. Omówienie typów sylwetek, dobór odpowiednich krojów ubrań. Zasady dres code.

Zajęcia z instruktorką, która na co dzień zajmuję się stylizacją włosów. Podczas warsztatów uczestniczki nauczą się wykonywać proste fryzury oraz poznają sekrety szybkiego i idealnego ułożenia włosów.

 

Zajęcia w formie warsztatowej, uczestnicy mogą ćwiczyć na sobie na wzajem proste efekty charakteryzatorskie takie jak rana postrzałowa, rany cięte, zadrapania i otarcia, poparzenia lub postarzenie.

Dla uczestników warsztatów możemy zorganizować sesję zdjęciową w naszym studiu fotograficznym. Sesja może mieć charakter biznesowy lub swobodny i prywatny. 

  

Program warsztatów możemy dostosować do potrzeb klienta. Skrócić lub wydłużyć każdy moduł. Moduły można mieszać lub wybierać pojedynczo. Po wybraniu modułu oraz sprecyzowania liczby osób przygotujemy wycenę.

Wypełnij formularz i opisz swoje preferencje dotyczące warsztatów, a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie wyceny i organizacji kursu.

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved