Wizażysta Wizażysta

Zapraszamy Cię do naszego zespołu MAKE UP STAR, renomowanej Szkoły Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji. Naszym celem jest kształcenie najlepszych profesjonalistów branży beauty w Polsce.

Oferujemy:

• Pracę w renomowanej Szkole Wizażu, Stylizacji i Charakteryzacji MAKE UP STAR,
  • Elastyczny grafik zajęć, dostosowany do Twoich potrzeb, umożliwiający łączenie pracy w MAKE UP STAR z innymi aktywnościami zawodowymi.
  • Satysfakcjonujące zarobki adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania.
  • Dołączenie do kadry pedagogicznej, zapewniającej głębszy rozwój zawodowy i wymianę doświadczeń z najlepszymi specjalistami z branży.
  • Prowadzenie zajęć na różnych poziomach edukacyjnych: w Policealnej Dwuletniej Szkole Artystycznej, w Akademii Rocznej, w Akademii Intense oraz na kursach zawodowych, m.in. na jedynym w Polsce Zawodowym Kursie Wizażu z modelkami.

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń grupowych.
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku wizażysty, stylisty i/lub charakteryzatora.
  • Znajomość najnowszych trendów i technik wizażu, stylizacji i/lub charakteryzacji.
  • Aktywność w mediach społecznościowych.
  • Gotowość do współpracy na zasadach B2B z możliwością wystawiania faktur.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Dyspozycyjność.
  • Ukończony kurs pedagogiczny będzie dodatkowym atutem.

Jeśli chcesz zbogacić o swoje doświadczenie nasz Zespół prześlij CV oraz portfolio albo video, prezentację, to co pozwoli Ci najlepiej odzwierciedlić Twoją osobowość oraz link do prowadzonych mediów społecznościowych, na adres e-mail:  biuro@szkolawizazu.pl

Proces rekrutacyjny obejmuje rozmowę kwalifikacyjną oraz może być dodatkowe zadanie praktyczne, tj. przeprowadzenie lekcji pokazowej.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i zainteresuje Cię dołączeniem do grona profesjonalistów naszej Szkoły.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie ofert ze zdjęciem oraz portfolio prac na adres: biuro@szkolawizazu.pl