Vouchery

Voucher to świetny pomysł na prezent dla mamy, siostry, przyjaciółki!!

Podaruj bliskiej osobie voucher, który pomoże rozwinąć jej pasję i hobby, dzięki któremu zyska nową wiedzę, umiejętności i doświadczenia.

Voucher na kurs w MAKE UP STAR to doskonały prezent zarówno dla osób, które zaczynają swoją przygodę z makijażem jak i dla bardziej zaawansowanych, którzy chcą rozwijać umiejętności, poznawać nowe techniki lub odświeżyć wiedzę.

Dlaczego warto wybrać Voucher na prezent?

• możesz wybrać dowolny kurs z naszej oferty, dostosowany do potrzeb obdarowywanej osoby;
  • voucher jest ważny rok od daty zakupu, kursy i warsztaty odbywają się cyklicznie, więc z pewnością wybierzecie odpowiedni termin;
  • po ukończeniu każdego naszego kursu wydajemy certyfikat;
  • możesz wybrać voucher na konkretny kurs grupowy bądz indywidualny;
  • możesz zakupić voucher na wybraną kwotę, a obdarowana osoba wybierze, na jaki kurs ją przeznaczy.

Polecamy vouchery na :

Nie możesz się zdecydować, jaki typ vouchera będzie odpowiedni? Napisz do nas, wspólnie wybierzemy najlepszą opcję.

Szkoła pracuje na kosmetykach: AFFECT, MAC, INGLOT, Make-up Atelier Paris, Kryolan, NYX, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, KIKO Milano, Bourjois, L'Oreal, Make Up For Ever, Make up Revolution, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, POP Make Up, Zoeva, Urban Decey, Too Faced.

Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodziców lub opiekunów prawnych. Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej ilości osób.

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.

Przeczytaj koniecznie —> Dlaczego MAKE UP STAR?