Dzień Otwarty

 

 

 

Tego dnia będziecie mogli poznać bliżej naszą Szkołę – jedną z najlepszych szkół makijażu.
Jeśli chcecie poczuć wyjątkową atmosferę nauki w MAKE UP STAR – przyjdźcie i przekonajcie się sami! Możecie zabrać ze sobą znajomych, przyjaciół, rodzinę.

MAKE UP STAR Day:

  • Szkoła Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR otworzy dla Was swoje pracownie
  • przygotowaliśmy dla Was: szybkie triki, techniczne wskazówki i sztuczki charakteryzatorskie
  • to doskonała okazja, by poznać ludzi z pasją, wykładowców oraz uczniów Szkoły
  • będziecie mogli zadać pytania Dyrekcji Szkoły i wykładowcom

Kiedy?
16 czerwca, start: godz. 11:00-15:00 (I tura 11:00-12:30, II tura 13:00-15:00)
Daj nam znać, czy będziesz! Wypełnij formularz udziału i wskaż turę.


Gdzie?
Siedziba Szkoły Wizażu i Charakteryzacji MAKE UP STAR, ul. Kawęczyńska 36 w Warszawie (budynek Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych)

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie prowadzonej działalności edukacyjnej przez MAKE UP STAR Beata Dróżdż. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zachowuję prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych. Nie wyrażam zgody na udostępnianie danych innym podmiotom.

Jeżeli korzystają Państwo z formularza kontaktu jako osoby fizyczne, w oparciu o postanowienia art. 13 RODO (ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1. administratorem Państwa danych osobowych jest MAKE UP STAR.
2. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a oraz f RODO, tj. Państwa zgody oraz uzasadnionego interesu administratora, definiowanego jako możliwość nawiązania kontaktu.
3. odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty obsługujące serwis/stronę www.
4. Państwa dane osobowe przechowywane będą do czasu odwołania zgody/przez okres 10 lat.
5. posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Mają Państwo również prawo do przenoszenia danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6. Zgoda jest dobrowolna i może być wycofana, co nie wpływa na zgodność z prawem uprzedniego przetwarzania. Cofnięcie zgody może jednak w określonych przypadkach oznaczać brak możliwości nawiązania kontaktu.

 

Pola wymagane

 

 

Regulamin Promocji Polecaj i Zyskaj

SZKOŁA WIZAŻU I CHARAKTERYZACJI
MAKE UP STAR

Newsletter Zapisując się na newsletter,
akceptujesz jego regulamin
Zapisując się na newsletter, akceptujesz politykę prywatności
© MAKE UP STAR - All Rights Reserved