Intensywny zawodowy kurs wizażu z modelkami

Informacje: Liczba godzin zegarowych: 50
Dokumenty na zakończenie kursu: certyfikat w j. polskim i j. angielskim, zaświadczenie - Rozp. MEN
Kameralne grupy: do 8 osób (praca na modelkach)

W cenie kursu - zestaw pędzli Hakuro o wartości 400 zł.

Intensywny zawodowy kurs wizażu z modelkami to udoskonalona formuła Zawodowego kursu wizażu, prowadzonego w naszej szkole od lat. Stworzyliśmy kurs skierowany do osób, które cenią sobie pracę w małych grupach oraz zależy im na szybkim i intensywnym zdobywaniu wiedzy.

Kurs przeznaczony jest dla pasjonatów makijażu, którzy pragną nauczyć się wykonywania perfekcyjnego make-upu na każdą okazję, a przy tym otrzymać dokumenty uprawniające do pracy w zawodzie - zaświadczenie o ukończeniu kursu na podstawie Rozp. MEN oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim.

• Kurs prowadzony jest w małych, kameralnych, maksymalnie 8 osobowych grupach.
  • Uczestnicy pracują na modelkach zapewnianych przez szkołę. To gwarancja indywidualnego podejścia do każdego uczestnika oraz dostosowanie tempa pracy do własnych potrzeb i umiejętności. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić czas, który kursantka spędza na fotelu modelki podczas klasycznego Zawodowego kursu wizażu
  • Kurs prowadzony jest od podstaw. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby początkujące, jak i wizażyści pragnący udoskonalić swoje umiejętności.
  • Zajęcia prowadzą różni nauczyciele. To sprawdzona metoda, którą bardzo dobrze ocenia 99,4% uczestników. Stosowana jest w większości renomowanych szkół w Europie Zachodniej i USA. Metoda ta umożliwia poznanie większej ilości technik pracy różnych makijażystów.
  • Około 90% zajęć stanowią zajęcia praktyczne. Wszystkie ćwiczenia poprzedzone są pokazami makijaży, które wykonują instruktorzy.
  • Zajęcia kończą się sesją zdjęciową w studiu fotograficznym, podczas której kursantki pod okiem instruktorów wykonują dwa makijaże. Pierwszy klasyczny makijaż ślubny lub wieczorowy i drugi dowolnie wybrany. Uczestnicy otrzymują profesjonalne zdjęcia, które mogą wykorzystać do stworzenia swojego portfolio.

Zapraszamy na WIRTUALNY SPACER po Szkole.

Program:

• kuferek wizażysty – omówienie kosmetyków, pędzli i akcesoriów;
  • higiena pracy;
  • rodzaje cer, kształty twarzy, oczu, ust;
  • omówienie techniki światłocienia;
  • nauka dobierania podkładu i korektora;
  • koło kolorów – kamuflowanie niedoskonałości skóry;
  • makijaż make up no make up;
  • makijaż dzienny;
  • makijaż biznesowy;
  • analiza kolorystyczna;
  • makijaż ślubny (+ omówienie makijażu pana młodego);
  • makijaż glow;
  • makijaż francuski;
  • makijaż glamour;
  • makijaż wieczorowy lub wieczorowy spotlight;
  • makijaż smoky eyes;
  • teoria pracy przy sesjach, makijaż fotograficzny;
  • makijaż cut crease lub biżuteryjny;
  • teoria i omówienie zasad makijażu kobiety dojrzałej.

Każdy uczestnik Intensywnego zawodowego kursu wizażu otrzymuje:

• na własność:
    • komplet profesjonalnych pędzli Hakuro w tubie o wartości 400 zł;
    • materiały szkoleniowe;
    • tusz do rzęs;
    • T-shirt oraz torbę z logo MAKE UP STAR;
    • pelerynkę, paletkę do aplikacji kosmetyków oraz radełko z logo MAKE UP STAR;
    • gąbeczkę do makijażu;
  • certyfikat ukończenia kursu w języku polskim i angielskim;
  • zaświadczenie o ukończeniu Intensywnego zawodowego kursu wizażu wydawane na podstawie Rozp. Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2019 r. poz 652).

Szkoła pracuje na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-up Atelier Paris, Kryolan, NYX, KOBO, Eveline, Revlon, Max Factor, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, Make Up For Ever, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, POP Make Up, Zoeva, Urban Decay, Too Faced, Juvia's Place. MALU WILZ.

INTENSYWNY ZAWODOWY KURS WIZAŻU Z MODELKAMI
TrybCena/godziny Terminy

dzienny

3 200  zł

50 godz. zegarowych
9.30-15.30
8 dni powszednich
4 dni w tygodniu (wtorek-piątek)

• 31.05-10.06
• 5-15.07
• 19-29.07
• 2-12.08
• 16-26.08

weekendowy

3 200 zł

50 godz. zegarowych
9.30-15.30
(4 weekendy
zajęcia co tydzień)

• 4-26.06
• 9-31.07
• 6-28.08

Proponujemy dwie możliwości zapłaty za kurs:

• opłata całości przed rozpoczęciem zajęć
  • płatność ratalna (500 zł zaliczki plus 2 równe raty)

Istnieje możliwość refundacji kosztów kursu przez Urzędy Pracy. Po więcej informacji należy zgłosić się do Działu Szkoleń we właściwym dla siebie Urzędzie Pracy. Nasz numer ewidencyjny w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych to 2.14/00319/2006.

Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej ilości osób.

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły rocznej i dwuletniej.

Przeczytaj koniecznie —> Dlaczego MAKE UP STAR?