MAKE UP STAR Anna Czyżykiewicz

Wizażystka, charakteryzator
Absolwentka Francuskiej Szkoły Makijażu w Krakowie, Akademii Laurél w Warszawie oraz kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy wizażysty oraz instruktora wizażu.
W zawodzie pracuje od 16 lat. Jest doświadczonym szkoleniowcem. Pracowała przy wielu produkcjach telewizyjnych, sesjach zdjęciowych oraz reklamach.
Jako charakteryzator zrealizowała m.in. spektakl „Zemsta" dla Teatru Telewizji, film dokumentalny „Młynarski. Piosenka finałowa", krótkometrażowy film „Łaska". Aktualnie jest charakteryzatorem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo" .
Interesuje się naturalnymi metodami poprawy zdrowia oraz urody, biega i ceni aktywny wypoczynek. Szkoli się z różnych technik masażu twarzy.
W makijażu ceni naturalność i wydobywanie lepszej wersji kobiet. Według niej wartością, którą przekazuje wizażysta wraz z usługą kobiecie jest pewność siebie, a udany makijaż to taki, w który kobieta czuje się ubrana a nie przebrana.