• Szkoła MAKE UP STAR

Największa szkoła wizażu i charakteryzacji w Polsce

• Najlepsza kadra, wybitni specjaliści

Ucz się od gwiazd!

• Praktyki zawodowe

Telewizja, teatr, sesje zdjęciowe, eventy...

Pomaganie jest trendy

Zobaczcie, kogo miały okazję malować absolwentki Zawodowego kursu wizażu i nasze uczennice!

20.10.2017 więcej

Szkolenia produktowe INGLOT w MAKE UP STAR!

Każdy z naszych uczniów i absolwentów Zawodowego kursu wizażu ma możliwość wzięcia udziału w szkoleniu INGLOT!

17.10.2017 więcej

Szkoła wizażu i charakteryzacji MAKE UP STAR

Szkoła MAKE UP STAR powstała w 2006 roku i jest obecnie największą szkołą wizażu i charakteryzacji w Polsce. Prowadzimy naukę na kierunkach rocznych i dwuletnim oraz oferujemy szeroki wybór kursów i warsztatów w zakresie wizażu i charakteryzacji. Osobom pasjonującym się makijażem szczególnie polecamy Zawodowy Kurs Wizażu. Proponowany przez nas kurs wizażu obejmuje 80 godzin zajęć, w tym praktycznych, i mogą w nim wziąć udział zarówno osoby początkujące, jak i wizażystki pragnące udoskonalić swoje umiejętności. Ponadto Zawodowy Kurs Wizażu daje uprawnienia do wykonywania zawodu wizażysty.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Zawodowy Kurs Wizażu.
Nadzór nad Szkołą sprawują:

- Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
- Ministerstwo Edukacji Narodowej

Szkoła funkcjonuje w ramach systemu oświaty i wpisana jest do rejestru szkół artystycznych oraz niepublicznych szkół i placówek miasta Warszawy.

Szkoła wizażu. Warszawa. Kurs wizażu. Zapraszamy.