ZAWODOWY KURS WIZAŻU Z MODELKAMI

Kurs prowadzimy w językach: polskim, ukraińskim/rosyjskim, angielskim, hiszpańskim.

ZAWODOWY KURS WIZAŻU Z MODELKAMI

Zapraszamy Cię na intensywny kurs, który otworzy drzwi do świata perfekcyjnego makijażu. Niezależnie od tego, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki w tej dziedzinie, czy też jesteś doświadczonym wizażystą, ten kurs będzie dla Ciebie inspirującym doświadczeniem.
Podczas naszych zajęć zapewniamy nie tylko niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, ale także modelki, co pozwoli Ci całkowicie skupić się na doskonaleniu swoich zdolności.
Na zakończenie otrzymasz Zaświadczenie o Ukończeniu Kursu, które pozwoli Ci rozpocząć lub rozwijać swoją karierę w branży beauty. Dodatkowo, nasze certyfikaty są wydane zarówno w języku polskim, jak i angielskim, co zwiększa Twoje szanse na sukces nie tylko lokalnie, ale i globalnie.

Dołącz do MAKE UP STAR i odkryj swoje możliwości!.

Dlaczego warto wybrać Zawodowy kurs wizażu z modelkami?

• Pracujesz na modelkach! Wykonujesz makijaż na modelkach organizowanych przez szkołę i nie tracisz czasu na pracę w parach.
  • Zapewniamy indywidualne podejście do każdego uczestnika i dopasowanie tempa pracy do jego potrzeb i umiejętności.
  • Zapewniamy najwyższy poziom wiedzy i dokumenty pozwalające podjąć pracę w zawodzie.
  • Oszczędzasz czas! Program 50-godzinnego kursu jest porównywalny do większości 90-godzinnych kursów oferowanych w Polsce. Jak to możliwe? Dzięki temu, że uczestnicy wykonują makijaże na modelkach, każde zajęcia są 100% skoncetrowane na Twojej pracy.
  • Kameralne grupy! Kurs prowadzony jest w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych.
  • Kurs dopasowany do Twojego poziomu! Zarówno osoby początkujące, jak i wizażyści pragnący doskonalić swoje umiejętności mogą wziąć udział w kursie.
  • Wszechstronne doświadczenie! Zajęcia prowadzą różni nauczyciele z naszej kadry. Ta sprawdzona metoda jest ceniona przez 99,4% uczestników i jest stosowana w większości renomowanych szkół w Europie Zachodniej i USA. Dzięki niej poznasz różne techniki pracy makijażystów.
  • Pokazy makijażu - wszystkie ćwiczenia poprzedzone są pokazami makijaży, które wykonują instruktorzy.
  • Stawiamy na praktykę! Ponad 90% zajęć to zajęcia praktyczne.
  • Studio fotograficzne! Masz dostęp do studia fotograficznego wyposażonego w kilkanaście kolorów tła, różne rodzaje oświetlenia i akcesoria do stylizacji.

Program:

• wprowadzenie do zawodu wizażysty i higiena pracy;
  • kuferek wizażysty – omówienie kosmetyków, pędzli i akcesoriów;
  • pielęgnacja i rodzaje cery;
  • analiza kształtów twarzy, oczu i ust; omowienie technik światłocienia;
  • koło kolorów – kamuflowanie niedoskonałości skóry;
  • analiza kolorystyczna;
  • makijaż make up no make up;
  • makijaż dzienny;
  • makijaż biznesowy;
  • makijaż francuski;
  • makijaż ślubny (wraz z omówieniem makijażu pana młodego);
  • makijaż glow;
  • makijaż glamour;
  • makijaż wieczorowy lub wieczorowy spotlight;
  • makijaż smoky eye;
  • makijaż fotograficzny;
  • makijaż foxy eye
  • teoria i omówienie zasad makijażu kobiety dojrzałej.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje na własność:

• komplet profesjonalnych pędzli Hakuro o wartości 400 zł;
  • tubę do przechowywania pędzli;
  • materiały szkoleniowe;
  • torbę z logo MAKE UP STAR;
  • pelerynkę;
  • paletkę do aplikacji kosmetyków z radełkiem;
  • gąbeczkę do makijażu;
  • Certyfikat Ukończenia Kursu w języku polskim i angielskim;
  • Zaświadczenie o ukończeniu Zawodowego Kursu Wizażu

Zapewniamy:

• stanowiska do pracy z profesjonalnym oświetleniem;
  • przestronne klimatyzowane sale z dużym dostępem światła dziennego;
  • dużą i różnorodną liczbę kosmetyków;
  • kępki rzęs oraz rzęsy na pasku;
  • akcesoria, środki higieniczne i dezynfekujące;
  • pokazy makijażu;
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach "Ucz się do woli" ;
  • możliwość odbycia praktyk zawodowych;
  • dostęp do bazy modelek MAKE UP STAR - grupy na Facebooku;
  • pakiet zniżek na kosmetyki prestiżowych firm m.in.: Inglot, MAC, Kryolan i innych;
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach produktowych z markami kosmetycznymi m.in.: MAC Cosmetics, Kryolan, MALU WILZ;
  • 20% zniżki na nasze kursy i warsztaty;
  • akcesoria do stylizacji (biżuteria, nakrycia głowy, środki do stylizacji włosów);
  • możliwość noclegu w akademiku w budynku Uczelni.

Szkoła pracuje na kosmetykach: MAC, INGLOT, Make-up Atelier Paris, KRYOLAN, NYX, KOBO, Eveline Cosmetics, Revlon, Max Factor, Bourjois, L'Oreal, AFFECT, MAKE UP FOR EVER, MORPHE, MAKEUP GEEK, GLAM, Bell, POP Make Up, Zoeva, Urban Decay, Too Faced, Juvia's Place, MALU WILZ.

TrybCena/godziny Terminy

dzienny

3300  zł

50 godz. zegarowych
9.30-15.30
8 dni powszednich
4 dni w tygodniu (wtorek-piątek)

• 16-26.04
• 14-24.05

weekendowy

50 godz. zegarowych
9.30-15.30
(4 weekendy
zajęcia co tydzień)

• 6-28.04
• 4-26.05

indywidualny

40 godz. zegarowych

Termin i godziny spotkania ustalamy indywidualnie

Proponujemy dwie możliwości zapłaty za kurs:

• opłata całości przed rozpoczęciem zajęć
  • płatność ratalna (500 zł zaliczki plus 2 równe raty)

Istnieje możliwość refundacji kosztów kursu przez Urzędy Pracy. Po więcej informacji należy zgłosić się do Działu Szkoleń we właściwym dla siebie Urzędzie Pracy. Nasz numer ewidencyjny w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych to 2.14/00319/2006.

Od osób niepełnoletnich wymagamy zgody rodziców lub opiekunów prawnych.

Szkoła zastrzega sobie prawo do odwołania kursu, w przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby osób.

Sprawdź również nasze pozostałe kursy oraz ofertę Szkoły.

Przeczytaj koniecznie —> Dlaczego MAKE UP STAR?